Derin Mermerci, Kartal'da 8 milyon TL'ye 8 ev aldı!

Derin Mermerci, Kartal'da 8 milyon TL'ye 8 ev aldı! Derin Mermerci, Kartal'da 8 milyon TL'ye 8 ev aldı!

Cemiyet hayatının sosyetik güzeli Derin Mermerci, Kartal'da ünlü bir inşaat firmasının konut projesinden 8 milyon TL değerinde 8 tane daire satın aldı...Cemiyet hayatının sosyetik güzeli Derin Mermerci, Kartal'da ünlü bir inşaat firmasının konut projesinden 1 milyon TL'den 8 adet konut aldı. 

Takvim Gazetesi köşe yazarı Ufuk Özcan, bugünkü köşesinde Derin Mermerci'nin bir inşaat firmasının projesinden 1 milyon liradan 8 tane daire almasını kaleme aldı.

İşte Ufuk Özcan'ın yazısı...

Sosyetik güzel Derin Mermerci, iş hayatına hızlı bir giriş yaptı. İstanbul Kartal'daki 8 daireye 8 milyon lira yatırdı

Cemiyet hayatının sevilen ismi Derin Mermerci, 6 yıllık eşi Cem Aydın'dan Mart 2019'da boşanmıştı. Ayrılığın nedeni olarak ise iş insanı Murat Aslan gösterilmişti. Geçtiğimiz günde Marmaris'te sevgilisi Murat Aslan ve Cem Aydın'dan olan çocukları Lal ve Mina ile görüntülenen Mermerci, aşk hayatının yanında iş hayatına da hızlı bir giriş yaptı.

KENDİSİ SEÇTİ

ÇEŞİTLİ kollarda şirketlere yatırımlar yapan Derin Mermerci, Kartal'da bulunan ünlü bir inşaat firmasının projesinden 1 milyon liradan 8 tane daire almış... Bir firmadan 8 milyon alacağı olan Derin Mermerci, bunun karşılığında 8 milyon değerinde dairelerini bizzat gidip kendisi seçmiş...

Anlayacağınız sosyetik güzeli magazin sayfalarından sonra emlak sayfalarında da bol bol görebiliriz....

Coşkun Sabah: Kızımın evinin kirası 900 Euro!