Derince'deki caddeler asfaltlanıyor!

Derince'deki caddeler asfaltlanıyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ve Derince Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ’nün ortak çalışmaları ile Derince’ deki caddeler asfaltlanarak yeni bir görünüme kavuşturuluyorKocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ve Derince Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün ortaklaşa yürüttüğü çalışmalar ile Derince’deki caddeler ve sokaklar asfaltlanarak yenileniyor. Gerçekleşen çalışmalarla birlikte yeni bir görünüme kavuşan Derince caddeleri ve sokakları adeta göz kamaştırıyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Derince Belediyesi’nin ortaklaşa yürüttüğü yol çalışmalarının sona ermesinin ardından ilçede yaşayan vatandaşlar artık daha rahat ulaşım yapmanın keyfini yaşıyor.

 

Piri Reis’in yolları asfaltlandı

Kocaeli genelinde projelerini yürüten Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı bu kez Derince Belediyesi ile ortaklaşa yürüttüğü çalışmalarla Derince’deki cadde ve sokakların yollarını yeniliyor. Derince İbn-i Sina Mahallesi’nde Piri Reis Caddesi ve Lojman Sokak’ın asfaltlama çalışması yapıldı. Büyükşehir ve Derince Belediyesi ekiplerinin birlikte yürüttüğü yol yapımının tamamlanmasının ardından İbn-i Sina Mahallesi Piri Reis Caddesi ve Lojman Sokak’ta daha rahat bir ulaşımın önü açıldı.

 

3 bin ton asfalt döküldü

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Derince Belediyesi’nin birlikte gerçekleştirdikleri çalışmalarla Piri Reis Caddesi ve Lojman Sokak’a 3 bin ton asfalt döküldü. İki gidiş iki geliş olmak üzere dört şeritli yola 2 bin metrekare kaldırım parkesi döşendi. İlçe genelinde hummalı çalışmalarını sürdüren Derince Belediyesi, İbni Sina Mahallesi’nde yer alan Piri Reis ve Lojman Sokak mevkilerinde tamamlanan cadde ve sokakların pırıl pırıl bir görünüme kavuşması ile ilçe vatandaşlarına daha rahat bir ulaşım imkanı sağladı.


Manşet Kocaeli