DKY Kartal Evleri ne zaman teslim?

DKY Kartal Evleri ne zaman teslim? DKY Kartal Evleri ne zaman teslim?

Firma: DKY İnşaat

Proje: DKY Kartal

FSM Köprüsü’ne 25 dakika kadar uzaklıkta bulunan projede dairelerin tipleri 2+1.5'dan 6+1.5' a kadar değişerek tasarlandı. Peki DKY Kartal Evleri ne zaman teslim?Peşinatın teslimde ödenebildiği projede ödeme planı kapsamında yüzde 0.55 faiz oranı ile 60 ay taksitlendiriliyor. Projede yüzde 5 peşinat esnek ödeme sağlanıyor.


DKY Kartal Evleri konumuna göre Boğaziçi Köprüsü’ne 22 dakika, FSM Köprüsü’ne 25 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 19 kilometre, Kartal Deniz Otobüsü İskelesi ve sahil yoluna 9 kilometre mesafede yer alıyor.


Sosyal yaşam alanları arasında projede çocuk oyun alanları, otopark, su kanalları, açık ve kapalı kullanımlı havuzları, fitness center, yemyeşil çimenler, bisiklet yolları, çiçek bahçeleri, koşu parkurları gibi donatıları bulunuyor.


Daire tiplerinin 2+1.5, 3+1.5, 4+1.5, 5+1.5, 6+1.5 olarak dizayn edildiği  DKY Kartal  Evleri projesinde daire fiyatları daire tiplerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. 


DKY Kartal Evleri ne zaman teslim?

İstanbul Anadolu Yakası Kartal Soğanlı'da yükselen projede daire teslimleri 2017 yılı Aralık ayında yapılması planlanıyor. Projede dairelerin fiyatları 452 bin TL'den başlangıç gösteriyor.


Adres: Kartal M1 Alışveriş Merkezi Karşısı-İstanbul

Telefon: (0216) 517 9 517

Web: www.dkyinsaat.com

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor