Doğal Yaşam Köyü'nde 250 bin TL'ye!

Doğal Yaşam Köyü'nde 250 bin TL'ye!Nisan ayında yüzde 10 oranında konut fiyatlarının zamlanması beklenen Büyükçekmece Doğal Yaşam Konutları'nda evler 250 bin liraya alıcılara sunuluyor. Projede konutların teslimleri hemen yapılıyor


2011 yılının ilk ayında yaşamın başladığı Büyükçekmece Doğal Yaşam Konutları'nda 78 adet dubleks villa yer alıyor. İstanbul'un için doğal bir yaşam konseptinde yaşamak isteyenler için ideal bir proje olan Doğal Yaşam Köyü, Saros İnşaat  tarafından hayata geçiriliyor.  Kumburgaz Doğal Yaşam  Köyü, hayvan barınakları, şelaleler ve göletlerden oluşan konseptiyle farklı bir yaşam alanı sunuyor. Hafif çelik teknolojisi ile inşa edilen Doğal Yaşam Köyü"nün yüzde 100 deprem güvenliği sağlanıyor.

Nisan ayı itibariyle 250 bin liraya satılan villalara yüzde 10 oranında zam yapılacak. Projeden ev sahibi olmak  için yüzde 25'lik peşinatın 1000 liralık kısmı hemen ödeniyor. Kalan kısım 2011 yılı içinde ödenebiliyor. Yüzde 75'lik kısım için bankalardan 10 yıla kadar vade uygulanıyor.

19 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilmiş olan Doğal Yaşam Köyü"nde konutların alanları 90 metrekare ile 94 metrekare arasında değişiyor.

Sosyal alanlarında doğal yaşam konsepti dışına çıkılmayan Doğal Yaşam Köyü"nde, açık- kapalı yüzme havuzu, kafeterya ve gözleme evi, 15 kişi kapasiteli sauna, buhar odası, fitness salonu düşünüldü.
0212 884 17 23
http://www.dogalyasamkoyu.com/
bilgi@saros.com.tr