25 / 09 / 2022

Doğtaş Çocuk Resim Yarışması 2011 başlıyor!

Doğtaş Çocuk Resim Yarışması 2011 başlıyor!

Türk mobilya sektörünün öncülerinden Doğtaş, çocuk resim yarışması ile çocukların renkli dünyalarını daha da renkli hale getiriyor. Çocukların resimlerini ünlü ressam Bedri Baykam değerlendiriyor 

Türk mobilya sektörünün yenilikçi markası Doğtaş, çocukların hayallerini Doğtaş çocuk resim yarışması 2011 ile destekliyor. Çocukların hayallerindeki odayı çizeceği Doğtaş çocuk resim yarışması, 21 Kasım 6 Ocak tarihleri arasında tüm Türkiye genelindeki ilköğretim okullarında geçerli olacak. Yarışma, 6-11 yaş arasındaki tüm ilköğretim öğrencilerini kapsayacak.

Yarışma sonucunda dereceye giren ilk 5 çocuğa Doğtaştan dilediği çocuk odası takımı hediye edilecek. Ayrıca, 20 çocuk da sürpriz hediyeler kazanacak.


Başkanlığını ünlü ressam Bedri Baykamın yaptığı yarışma jürisi; Ressam ve Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat Tasarım Fakültesi Öğretim Görevlisi Yusuf Taktak, Ressam ve Çocuk Resim Öğretmeni Safiye Mine Erdurak, Ressam Barış Sarıbaş ve Doğtaş Tasarım Ekibi Yöneticisi Yılmaz Seberden oluşuyor.

Türk mobilya sektöründe iyi tasarım, yüksek kalite ve mağazacılık hizmet anlayışıyla öne çıkan Doğtaşın çocuk resim yarışması ile ilgili detaylı bilgi  www.dogtas.com.tr ve tüm Doğtaş satış noktalarından edinilebilecek.


Doğtaş Hakkında

1972 yılında Çanakkalede kurulan Doğtaş Mobilya, oturma gruplarından yemek odalarına, genç ve çocuk mobilyalarından, yatak odalarına ve Türkiyenin ilk CE Medikal Sınıfı belgeli yataklarına kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle, uluslararası kalite standartlarında üretilen özgün tasarımlı modelleri ve fonksiyonellikle şıklığı birleştiren modern çizgili ürünleriyle, sektöründe fark yaratmıştır. Kalite ve tasarım konusunda sektöre birçok yenilik getiren Doğtaş, TS, ISO 9000, E-1 gibi sistem belgelerine de sahiptir. Ayrıca 2008 yılında aldığı Turquality belgesi ile de yurtdışı atılımlarına hız vermiştir. Doğtaş Mobilya, bugün 100ü aşkın mağazası ile yurt içinde 130 satış noktası, yurt dışında 65 ülke ihracatı ve 92 mağazası ile büyümeye devam etmektedir.

 
Geri Dön