Çukurova Balkon

Doğuş GYO 2019 yılı için PwC Bağımsız Denetim ile anlaştı!

Doğuş GYO 2019 yılı için PwC Bağımsız Denetim ile anlaştı! Doğuş GYO 2019 yılı için PwC Bağımsız Denetim ile anlaştı!

Doğuş GYO'nun 2019 yılı hesap dönemine ilişkin finansal raporlarının denetlenmesi ve ilgili düzenlemeler kapsamındaki diğer faaliyetleri yürütmek üzere PwC Bağımsız Denetim ile anlaşıldı...


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) 2019 yılı bağımsız denetim şirketi seçimi tescil ve ilanı hakkında açıklama yaptı.

Doğuş GYO'nun 2019 yılı hesap dönemine ilişkin finansal raporlarının denetlenmesi ve ilgili düzenlemeler kapsamındaki diğer faaliyetleri yürütmek üzere PwC Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş'nin bağımsız denetim şirketi olarak seçilmesine karar verildi.

Doğuş GYO'nun KAP açıklaması: 
Şirketimizin 2019 yılı hesap dönemine ilişkin finansal raporlarının denetlenmesi ve ilgili düzenlemeler kapsamındaki diğer faaliyetleri yürütmek üzere PwC  Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş'nin ("PwC") bağımsız denetim şirketi olarak seçilmesine ilişkin Şirketi Genel Kurul kararı, İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü tarafından 17.04.2019 tarihinde tescil edilmiş olup 24.04.2019 tarih, 9815 sayılı Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi'nde yayınlanmıştır.