Doktorların tercihi Pendik Meridyen Evleri oldu!

Doktorların tercihi Pendik Meridyen Evleri oldu! Doktorların tercihi Pendik Meridyen Evleri oldu!

Pendik Devlet Hastanesi ve ekim ayında hizmete giren Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne 750 metre mesafede yer alan Pendik Meridyen Evleri,doktor,hemşire ve hastane personeli ve ilaç şirketi çalışanlarının da tercihi oldu Hastane personelinin gösterdiği ilgi ile projenin değeri hayat başlamadan yüzde 30"a yakın artış gösterdi.

Evko İnşaat-Meot Yapı ortaklığında Pendik Gözdağı"nda hayata geçen Pendik Meridyen Evleri, Pendik Devlet Hastanesi ve Marmara Üniversitesi Hastanesi"nde görev yapan sağlık çalışanlarının tercihi oldu. Beş blokta 137   konuttan oluşan Pendik Meridyen Evleri"nde hayat Aralık ayında başlıyor. Pendik Devlet Hastanesi"nin yanı sıra ekim ayından itibaren hizmet vermeye başlayan Marmara Üniversitesi Hastanesi"ne 750 metre mesafede yer alan Pendik Meridyen Evleri"nin değeri daha yaşam başlamadan yüzde 30"a yakın artış gösterdi.  

Son dönemde hızlı bir gelişme gösteren Pendik"te konut ihtiyacının giderek arttığını söyleyen Evko-Meot Genel Müdürü Kerem Zengin,œ Gerçekleştirdiğimiz proje iki hast ane ye yakın bir lokasyonda yer alıyor. Bu kuruluşlarda görev yapan görev yapan doktor, hemşire ve hastane personeli   ile ilaç şirketi çalışanları projeden ev almak yada kiralamak istiyor. Bu da fiyatlarının ve kiraların yükselmesine neden olacak dedi.

Ulaşımı kolay

Pendik Köprüsü"ne 1100 metre, Pendik şehir merkezine 1900 metre, Gözdağı Sosyal Tesisleri"ne 750 metre mesafede yer alan Meridyen Evleri, Pendik, Kartal, Kurtköy ve D-100 karayoluyla İstanbul"un diğer bölgelerine hem özel hem de toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşılabilecek noktada bulunuyor. 4 bin 240 metrekare alan üzerinde inşa edilen Pendik Meridyen Evleri 45 metrekareden 195 metrekareye kadar 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks daireler sunuyor. Beş blokta 137 lüks daireden oluşan Pendik Meridyen Evleri"nde hayat önümüzdeki ay başlıyor .