06 / 07 / 2022

Dolar 16 TL sınırında! İşte 20 Mayıs 2022 döviz fiyatları!

Dolar 16 TL sınırında! İşte 20 Mayıs 2022 döviz fiyatları!

Bir süredir 14 TL civarında olan dolar geçtiğimiz haftalarda yükseliş trendine girmeye başladı ve 15 TL'yi aştı. Peki dolar bugün ne kadar oldu? İşte son dakika dolar ve döviz fiyatları...Bir süredir 14 TL bandında olan dolar geçtiğimiz haftalarda yükselişe geçerek 15 TL'yi aşmaya başladı. Dolar fiyatlarının 15 TL'yi aşması yatırım ve birikim yapmak isteyenlerin dikkatini çekiyor. 

Türk lirasını dolar alarak değerlendirmek isteyen vatandaşlar anlık olarak dolar kurunu takip ediyorlar. Haftanın son iş gününde dolar fiyatlarının ne olduğu ise yoğun bir şekilde araştırılıyor.

Dolar 16 TL sınırında! İşte 20 Mayıs 2022 döviz fiyatları!

Onedio'nun haberine göre; TL'de yaşanan değer kaybını önlemek isteyen vatandaşlar birikimlerini Dolar alarak değerlendiriyorlar. Peki dolar bugün ne kadar oldu? 1 Dolar kaç Lira? İşte 20 Mayıs güncel dolar ve döviz fiyatları...
 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.