Dolar kaç tl

Dolar kaç tl

Milyonların heyecanla takip ettiği dolar/TL, haftanın son işlem gününe yükselişle başladı ve şu dakikalarda 13,74 seviyelerinde işlem görüyor.

Dolar yükselmeye devam ediyor!

Haftanın dördüncü işlem gününde döviz kurları güne yükselişle başladı. Dolar/TL bugün 13.47 seviyesinde işlem görüyor.

Dolar kuru bugün ne kadar?

Milyonların yakından takip ettiği dolar/TL dün gün içerisinde 13,95 seviyesini geride bırakarak tarihi zirveyi yeniledi.

Dolar/TL 13 liranın üzerinde!

Geçen hafta 13.45 seviyesi ile rekora imza atan dolar/TL, ilerleyen günlerde 11.50 seviyelerinde işlem görürken bugün yeniden 13 lira seviyesine ulaştı.

Dolar/TL güne 12,64 seviyelerinde başladı!

Yeni haftanın ilk işlem gününde dolar/TL, haftaya yükselişle başladı ve ardından 12,64 seviyelerinde işlem görüyor.

Dolar/TL 12,00 lira civarında!

Haftanın son işlem gününe 12,00 liradan başlayan dolar, son günlerdeki hızlı yükselişin ardından 13,45 lira seviyesini gördükten sonra dalgalanmaya başladı.

Dolar/TL 11,93 seviyelerinde!

Büyük ve küçük ölçekli yatırımcılar tarafından yakından takip edilen dolar/TL, haftanın dördüncü işlem gününe düşüşle başladı ve ardından 11,93 seviyelerinde satışa sunuluyor.

Son dakika haberi! Dolar 13 TL'nin üzerinde!

Haftanın üçüncü işlem gününe yükselişle başlayan dolar 13,14 lira seviyesinde işlem görüyor. Aynı dakikalarda euro/TL ise 14,78 bandında işlem görüyor.

Dolarda tarihi zirve: 13,35 TL!

Sabahın erken saatlerinden itibaren hızla yükseliş gösteren dolar/TL an itibariyle 13,35 lira seviyesinde işlem görüyor.

Son dakika haberi! Dolar 12 liraya yükseldi!

Dolar/TL kuru, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dün yaptığı faiz açıklamalarının ardından sabah saatlerinde yeni bir rekor kırdı. Gelişmekte olan ülkeler arasında en çok değer kaybeden para birimi Türk Lirası oldu.

Dolar/TL 11.70'in üzerinde!

Dolar/TL kuru, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dün yaptığı faiz açıklamalarının ardından sabah saatlerinde yeni bir rekor kırdı. Gelişmekte olan ülkeler arasında en çok değer kaybeden para birimi Türk Lirası oldu.

Dolar/TL 11,20 seviyelerinde!

Dolar/TL, yeni haftanın ilk işlem gününe düşüşle başladı ve ardından 11,20 seviyelerinde işlem görüyor.

Dolar bugün kaç lira?

Milyonların yakından takip ettiği dolar dün Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası'nın faiz indirimi kararı sonrasında 10,45 lira seviyelerinden 11,30 lira seviyesine kadar yükseldi.

Dolar/TL 11,30 seviyesine geldi!

Merkez Bankası'nın 100 baz puanlık faiz indirimi kararından sonra dolar/TL'de tırmanış sürüyor. Kur günlük yüzde 5'in üzerinde yükselişle 11,30 seviyesine kadar yükseldi.

Dolar/TL 11'den döndü!

Dolar kuru, 10 TL'den açılış yaptığı haftada gece sığ piyasada 11 seviyesini denedi. Bugün Merkez Bankası'nın faiz kararı öncesinde dolar 10.54 TL'ye düştü. 100 baz puanlık indirim kararından sonra 10.97 TL'ye yükseldi ve yeni bir rekora imza attı.

Son dakika haberi! Dolar 13 TL'nin üzerinde!

Haftanın üçüncü işlem gününe yükselişle başlayan dolar 13,14 lira seviyesinde işlem görüyor. Aynı dakikalarda euro/TL ise 14,78 bandında işlem görüyor.

Dolar/TL bugün ne kadar?

Merkez Bankası kararı öncesinde dolar yükseliş eğilimine devam ediyor. Dolar almak isteyenler ve yatırımcılar doların bugün kaç lira olduğunu merak ediyor. Peki dolar/TL bugün güne nasıl başladı?

Dikkat! Dolar kuru bugün kaç TL?

Dolar/TL yeni haftanın dördüncü işlem gününde güne düşüşle başladı ve ardından 8,88 seviyelerinde işlem görüyor.

Yabancıya konut satışındaki 250 bin dolar kriteri fiyatları uçurdu!

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı alabilmek için 250 bin dolarlık bir konut satın almanın yeterli olması, doların TL karşısında uçmasının da etkisiyle sektördeki dengeler değişti. Evi 100 bin dolara alan ve satıcıyla anlaşan kişiler tapuda 250 bin dolar olarak gösterip, fiyatların armasını sağlıyor.

Altın fiyatları haftaya yükselişle başladı!

Altın fiyatları yeni haftanın ilk işlem gününe ons altının etkisiyle hafif yükselişle başladı. Dolar kurundaki anlık dalgalanmalar ons altını ve ve iç piyasadaki altın türlerinin yönünü etkiledi. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç TL?

Dolar kuru bugün ne kadar oldu? 

Milyonlarca kişi tarafından yakından takip edilen olari ABD Merkez Bankası (Fed) tutanaklarından sonra küresel çapta değer kazandı. Dolar kuru TL tarafında ise etkisi sınırlı oldu.

Prefabrik ev fiyatları 2021!

Prefabrik ev fiyatları 2021 ne kadar? Prefabrik ev fiyatları kaç TL? Anahtar teslim prefabrik ev fiyatları kaç TL arasında? Prefabrik villa fiyatları kaç TL? İşte tek katlı prefabrik ev fiyatları 2021 listesi!

Dolar bugün ne kadar?

Binlerce vatandaş döviz almak veya satmak için döviz kurlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. Peki bugün dolar ne kadar? Euro/TL kaç TL? İşte merak edilenler...

Dolar/TL bugün kaç lira?

Dolar/TL, haftanın yeni işlem gününe yükselişle başladı ve hemen ardından 8,27 seviyelerine ulaştı.

Altın fiyatları bugün ne kadar?

Altın, dolar kuru etkisiyle yükselişe geçerken ons altın ise bin 780 dolar seviyelerinde dengeleniyor. Peki, bugün çeyrek altın, gram altın kaç TL? İşte 26 Nisan 2021 altın fiyatları…

Dar gelirliye kaymakamlıklardan yardım!

Kirasını ödeyemeyenler, gereksinimi olanlar ve dar gelirlilere devlet kira yardımı sunuyor. Peki kira destekleri nasıl sağlanır kaç TL ödenir? İşte tüm merak edilenler...

Dolar güne kaç TL'den başladı?

 Dolar/TL, yeni güne düşüşle başlamasının ardından 7,8260 seviyesinde işlem görüyor.

Yeni formülle birlikte taban emekli maaşı kaç TL olacak?

Türkiye Emekliler Derneği, gösterge sistemine geçilmesini ve yüzde 35 olan alt sınır aylık bağlama oranının 70'e yükseltilmesini istedi. Buna göre en düşük maaş bin 800 lirayı bulacak. İşte emeklilerin merak ettiği tüm detaylar...

Dolar kaç tl Haberi

Dolar kaç tl

Dolar almak isteyen vatandaşların ve yatırımcıların yakından takip ettiği dolar/TL dünyeni güne yukarı yönlü başlayarak yükselerek günü13,69 liradan tamamlandı.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; dolar/TL, haftanın son işlem gününe yükselişle başlayarak 13,7400 seviyesinden işlem görüyor. Aynı dakikalarda avro/TL 15,5020'den, sterlin/TL y 18,2330'dan satışa sunuluyor.

Dolar endeksi, şu dakikalarda önceki kapanışa oranla 0,1 yükselerek 96,3 seviyesinde dengelenirken, avro/dolar paritesi ise yüzde 0,1 azalarak 1,1290'dan alıcı buluyor.

Analistler, ABD'de bugün açıklanacak olan ve Fed'in para politikasını belirlerken en çok dikkate aldığı istihdam raporundaki verilerin enflasyonla birlikte oynaklığı artırabileceğini belirtti.
Yurt içi enflasyon verilerine göre Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) aylık yüzde 3,51 ve yıllık yüzde 21,31 artışla beklentileri aştı.
 

Dolar yükselmeye devam ediyor!

Dolar kuru bugün ne...