16 / 08 / 2022

Dolarda rüzgar tersine döndü! 18 TL'yi aşan dolar bugün çakıldı! Son dakika gelişmesi 5 Ağustos 2022

Dolarda rüzgar tersine döndü! 18 TL'yi aşan dolar bugün çakıldı! Son dakika gelişmesi 5 Ağustos 2022

Enflasyon rakamlarının açıklanması ile 18 TL barajını aşan dolarda bugün rüzgar tersine döndü. Dolar/TL haftanın son işlem gününde düşüşe geçti. Pek, bugün dolar/TL ne kadar? Dolar kaç lira oldu? İşte son dakika dolar/TL 5 Ağustos 2022...Dolar/TL'deki son dakika gelişmeler haftanın son işlem gününde milyonlarca kişi tarafından takip edilmeye devam ediyor. Piyasaların merakla beklediği enflasyon rakamlarının açıklanasının ardından dolar hareketlendi.  Açıklanan rakamların ardından piyasalarda hareketlilik yaşanmaya başladı.

Dolar kuru 18 lirayı  aşarken yatırımcılar ve dolar almayı düşünen vatandaşlar dolar yükselmeye devam edecek mi? Dolar ne olur? Dolar ne olacak? gibi soruların yanıtlarının aratmaya başladı.

Peki dolar bugün ne kadar? Dolar bugün düştü mü? Dolar/TL ne kadar? İşte son dakika dolar kuru 5 Ağustos 2022Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.