31 / 03 / 2023

Dolar 3 ay sonra bu kadar olacak! Analistler şimdi açıkladı! Buraya bakmadan sakın yatırım yapmayın!

Dolar 3 ay sonra bu kadar olacak! Analistler şimdi açıkladı! Buraya bakmadan sakın yatırım yapmayın!

Piyasalarda yaşanan belirsiz hava vatandaşı şüpheye sürüklerken analistler dolar 3 ay sonra geleceği rakamı açıkladı. Bu haberi okumadan, sakın yatırım yapmayın! Hemen bakın, sonra pişman olmayın.DOLAR'IN 3 AY SONRA GELECEĞİ RAKAM!

Analistler doların üç ay sonra geleceği rakamı açıkladı. O rakamı görenler kulaklarına inanamadı. Analistlere göre dolar 3 ay sonra 19 lirayı hatta 20 lirayı bile düşündüğünü açıkladı. Bu seviyelerin oldukça olası olduğunu belirten Analistler yatırımcıları uyardı. Dolarda bir düşüş yaşansa bile bunun uzun vadede pek önemli olmadığına ayrıca dikkat çekildi.

Peki, dolarda son durum ne? 1 dolar kaç TL? Dolar düştü mü, yükseldi mi? Euro kaç TL? 1 Euro ne kadar? Euro düştü mü, yükseldi mi? Euro/Dolar paritesinde son durum ne? İşte 12 Eylül 2022 Euro ve Dolar kurunda son durum...

 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön