10 / 12 / 2022

Dolar Aralık'ta kanatlanıp uçacak! Analistler peş peşe rakam verdi!

Dolar Aralık'ta kanatlanıp uçacak! Analistler peş peşe rakam verdi!

Dolar ve altın piyasalarındaki dalgalı seyir tüm hızıyla devam ederken, analistler doların uçuşa geçeceğini açıkladı. İşte doların kanatlanıp uçacağı o tarih...Dolar ve altın piyasalarındaki dalgalı seyir tüm hızıyla devam ederken, yatırım yapmak isteyen vatandaşlar araştırmaya başladı. Yıl sonunda doların değerinin ne kadar olacağını merak edilirken, analistler doların uçuşa geçeceğini açıkladı. Birçok kişi, "Doları bozduralım mı, dolara yatırım mı yapsak, dolar mı alsak, yıl sonunda dolar ne kadar olacak, dolar düşecek mi yükselecek mi?" gibi soruların yanıtını arıyor.

Analistler peş peşe  kritik açıklamalar yaptı. Kırmızı çizgiyi geçmeye hazırlanan dolar, beklendiği gibi 19 TL'yi görmedi. Piyasaya hakim olan doların 2 ay sonra yani Aralık ayında geleceği rakam paylaşıldı. Analistlerden birbiri ardına kritik açıklamalar geldi. 

 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön