Dolarda kritik gün! Gözler ABD enflasyonuna çevrildi!

Dolarda kritik gün! Gözler ABD enflasyonuna çevrildi!

Büyük ve küçük ölçekli yatırımcılar tarafından yakından takip edilen dolar/TL haftanın üçüncü işlem gününe yükselişle başladı.Dolar/TL dün günü 13,8021 seviyesinde  tamamlamasının ardından bugün 13,83 seviyesinde işlem görüyor. Aynı dakikalarda Euro/TL ise 15,70 bandında işlem görüyor.

Dolarda kritik gün! Gözler ABD enflasyonuna çevrildi! 

BORSA GÜNE YÜKSELİŞLE BAŞLADI

Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, güne yüzde 1,19 artarak 2.070,35 puandan başladı.

NTV'de yer alan habere göre; açılışta BIST 100 endeksi, önceki kapanışa göre 24,32 puan ve yüzde 1,19 değer kazanarak 2.070,35 puana yükseldi.

Dolarda kritik gün! Gözler ABD enflasyonuna çevrildi! 

GÖZLER ABD ENFLASYONUNDA

Uzmanlar, bugün ülkede veri gündeminin sakin geçtiğini, Euro Bölgesi'nde sanayi üretimi ve ABD'de enflasyona ilişkin verilerin yurt dışında takip edileceğini belirtti.

Bitcoin'de 60 bin dolar beklentisi!

Piyasalarda son durum! Dolar bugün ne kadar oldu?

Bitcoin Eylül'den beri ilk kez 40 bin doların altına düştü!

Bitcoin'in değeri artacak mı?

 

 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.