25 / 05 / 2022

Bitcoin'de 60 bin dolar beklentisi!

Bitcoin'de 60 bin dolar beklentisi!

Kripto para piyasasında düşüşler devam ederken Kripto piyasasına dair sevindiren haber ABD'li dev banka JP Morgan'dan geldi.Son günlerde düşüşe geçen Bitcoin için sevindiren açıklama JP Morgan'dan geldi. Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; ABD'li bankanın müşterilerinin yüzde 40'ından çoğu Bitcoin'in sene sonunda 60 bin doları geçmesini bekliyor.

Bitcoin de 60 bin dolar beklentisi!

JP Morgan müşterilerine yönelik gerçekleştirilen ankete göre; Bitcoin fiyatlarında artış beklentisi sürerken yıl sonunda 100 bin dolara ulaşma hedefi de zayıfladı.
 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.