Dumankaya Adres Panorama'da 75 bin TL'ye!

Dumankaya Adres Panorama'da 75 bin TL'ye!Dumankaya Adres Panorama'da 1+1 daireler 75 bin TL'den, 2+1 daireler ise 104 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor


Dumankaya, İstanbul'un en hızlı gelişen ve değerlenen semtlerinden Tuzla - Aydınlı'daki yeni projesi 'Adres Panorama' ile büyümeye devam ediyor.

Adres Panorama 10 katlı 3 bloktan ve toplam 245 adet konuttan oluşuyor. 52 - 59 metrekare 1+1 ve 80 - 85 metrekare seçenekler sunan 2+1 dairelerden oluşan proje, konumu itibariyle yatırımcılara avantajlı fırsatlar sunuyor.  

Dairelerde akıllı kat planları ile günümüz trendlerine uygun optimum kullanım alanları oluşturuldu. Dumankaya Adres Panorama'da 1+1 daireler 75 bin TL'den, 2+1 daireler ise 104 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Yaklaşık 11 dönüm üzerine kurulan Dumankaya Adres Panorama kapsamında açık yüzme havuzu, yürüyüş ve koşu parkurları, geniş peyzaj alanları gibi sosyal donatılara ek olarak yaklaşık 300 metrekareden oluşan sosyal tesis binası da yer alacak. Adres Club altında hizmet verecek olan binada site sakinleri fitness, sauna ve kafeterya gibi alanlardan faydalanabilecekler. Tünel kalıp sistemi ile inşa edilecek olan Adres Panorama müşterilerimize gerek güvenlik sistemleri gerek sahip olduğu otopark alanları ile güvenli ve konforlu bir yaşam alanı vaat ediyor.

Dumankaya Adres Panorama, Tuzla-Aydınlı"da karayolu ile E5 Tersane ve İçmeler Kavşağı"na 4 kilometre, TEM Kurtköy gişelerine 12 kilometre, sahil yoluna 5 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 8 kilometre, Pendik feribot ve deniz otobüsüne ise 10 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

Detaylı Bilgi İçin:  

 

Dumankaya Showroom Proje Tanıtım Merkezi - Aydınlı

Tel: (216) 393 08 86

http://www.dumankaya.com/

 

Zeynep Karabağ/Emlakkulisi.com