Çukurova Balkon

Dumankaya Flex teslim tarihi!

Dumankaya Flex teslim tarihi! Dumankaya Flex teslim tarihi!

Firma: Dumankaya İnşaat

Proje: Dumankaya Flex

Dumankaya Flex projesi Dumankaya İnşaat tarafından İstanbul Kurtköy'de inşa ediliyor. Kurtköy Dumankaya Flex teslim tarihi, fiyat listesi ve ödeme planı bilgisinin ayrıntılarına haberimizden ulaşabilirsiniz...


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Dumankaya İnşaat girişimi ile İstanbul Kurtköy'de inşa edilen  Dumankaya Flex  Evlerinde stüdyo daire, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon tipinde daireler bulunuyor. Dumankaya Flex teslim tarihi haberimizin devamında yer alıyor.


5 blok halinde yükselen Dumankaya Flex Kurtköy Evlerinde dairelerin alanları 40 ile 154 metrekare arasında değişiyor. Toplamda 376 adet konuttan meydana gelen Kurtköy Dumankaya Flex Evlerinde satışlar devam ediyor.


Kurtköy Dumankaya Flex Konutlarında alışveriş birimleri, yürüyüş ve koşu parkurları, lobi hizmetleri, açık-kapalı otopark, toplantı salonları ve çocuk oyun alanları gibi sosyal imkanlarda mevcut durumda. 


36 aya kadar 0 faiz şeklinde taksitlendirme seçeneği sunulan  Dumankaya İnşaat  Dumankaya Flex Evlerinde daireler minimum, 142 bin TL'den başlıyor maksimum ise 528 bin TL'ye kadar yükseliyor. Dumankaya Flex teslim tarihi bilgisinden önce daire fiyatlarından bahsedelim.


Dumankaya Flex daire fiyatları:


1+0 daireler 142 bin lira ile 211 bin 500 lira,

1+1 daireler 215 bin 500 lira ile 249 bin 500 lira,

2+1 daireler 292 bin 500 lira ile 528 bin lira arasında değişiyor. Dumankaya Flex teslim tarihi bilgisinin ayrıntıları şöyle:


Dumankaya Flex teslim tarihi:


Dumankaya İnşaat Dumankaya Flex Evlerinde yer alan dairelerin 2014 yılının Ocak ayında sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. 


Dumankaya Flex Kurtköy nerede?

Kurtköy Dumankaya Flex adres: Aydınlı Mah. Çamlıbelde Sok. Tuzla - İSTANBUL  


 


Dumankaya Flex iletişim:

Telefon: 0216 393 08 86

Web Adresi: www.flexkurtkoydumankaya.com

Safiye ŞİMŞAK/Emlakkulisi.com


projeye sor