27 / 05 / 2022

Dumankaya projeleri Cityscape'de yoğun ilgi gördü!

Dumankaya projeleri Cityscape'de yoğun ilgi gördü!

Dubai’de düzenlenen Cityscape Global 2014 fuarına katılım gösterdi. Projelerini, videolar ve proje maketleri ile interaktif bir şekilde anlatan Dumankaya İnşaat’ın fuardaki standı oldukça ilgi gördü.Lansmanını ilk kez Dubai’de yaptığı hi-Fit Apart Kule projesi ile ilgili ayrıntılarını yatırımcılar ile paylaşan Dumankaya İnşaat; bu lansmanın yanı sıra, 23 Eylül’de son bulan fuarda Dumankaya Horizon, Dumankaya Ritim İstanbul, Dumankaya Miks, hi-Fit ve Dumankaya Mozaik projelerinin de tanıtımını gerçekleştirdi. 

Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırma misyonu ile hareket eden bir şirket olarak İstanbul’un marka değerine ve ülke ekonomisine önemli katkılar sağlama anlayışıyla proje geliştiren Dumankaya İnşaat’ın projelerine bölgesel ve uluslararası pek çok yatırımcı büyük bir ilgi gösterdi.  

Dumankaya İnşaat, fuardaki standında özel bir konuk da ağırladı. Fuar sırasında Dumankaya İnşaat’ın Cityscape Global 2014 fuarındaki standına gelerek onurlandıran Türkiye Cumhuriyeti Dubai Başkonsolosu Erdem Ozan, bir süre Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyeleri ile konuşarak Dumankaya projeleri hakkında bilgi aldı.


Cityscape Global 2014 fuarında yabancı yatırımcılardan gördükleri ilgi karşısında duyduğu memnuniyeti dile getiren Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya şunları söyledi: “Ufkunu ve hedeflerini yabancı yatırımcıları ülkemize çekme noktasında genişletme düşüncesinde olan bir şirket olarak, fuarda gördüğümüz ilgi bizi hem memnun etti hem de gelecek planlarımız için önemli bilgiler verdi. Fuara katılım gösteren yabancı yatırımcıların projelerimiz ile ilgili yaptıkları geri dönüşler gayet güzel ve samimiydi. Özellikle bölgesel ve uluslararası platformlarda düzenlenen bu tarz organizasyonlar aracılığıyla sektörümüzün yabancı yatırımcılarla buluşması çok verimli oluyor. Dumankaya markası olarak da burada, kendimizi yatırımcılara iyi ifade edebildiğimizi düşünüyorum.”