Düşler Vadisi Riva www.duslervadisiriva.com web sitesi açıldı!

Düşler Vadisi Riva www.duslervadisiriva.com web sitesi açıldı! Düşler Vadisi Riva www.duslervadisiriva.com web sitesi açıldı!

Firma: Yılmaz İnşaat

Proje: Düşler Vadisi

Düşler Vadisi Riva www.duslervadisiriva.com web sitesi açıldı. Yılmaz İnşaat imzası ile Galatasaray Riva arsası üzerinde yükselen projede satışlar başladı. Düşler Vadisi Riva projesi  Yılmaz İnşaat  imzası ile Galatasaray Riva arsası üzerinde inşa ediliyor. Düşler Vadisi Riva projesinin lansmanı henüz yapılmadı.

Düşler Vadisi Riva projesi Beykoz-Riva'da Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesiyle yükseliyor. Düşler Vadisi Riva www.duslervadisiriva.com web sitesi açıldı. Proje hakkında merak ettiklerinizi web sitesinden inceleyebilirsiniz...

Etaplar halinde inşa edilecek Düşler Vadisi Riva projesi "Tüm düşlerin bir vadiye sığar mı?" sloganı ile tanıtılıyor. İlk etabında yaklaşık 500 adet villanın yer alacağı projede villaların alanları  150 metrekare ile 400 metrekare arasında değişiyor.

Düşler Vadisi Riva'da her villa için özel bahçe alanları tasarlanıyor. Projedeki konutların tipleri 2+1, 3+1, 4+1, 3,5+1, 4,5+1, 5,5+1 ve 6+2 olarak dizayn edildi. 

İlk etabın 3 yılda tamamlanacağı Düşler Vadisi Riva'nın tamamı 6 yılda teslim edilecek. Proje içinde ticaret ve sosyal tesis alanı, otopark alanı, okul alanı ve cami alanı yer alacak. 

  

 


Tel: 444 68 01
Web: http://www.duslervadisiriva.com/


projeye sor