Efe Bezci ile Çağla Baykam nişanlandı!

Efe Bezci ile Çağla Baykam nişanlandı! Efe Bezci ile Çağla Baykam nişanlandı!

İş dünyasının gözde çifti KAM A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Çağla Baykam ve BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci evliliğe ilk adımlarını görkemli bir nişan töreni ile attılar. KAM A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Çağla Baykam ve BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, Baykam ailesinin Ankara’da bulunan villasının bahçesinde gerçekleşen tören ile evliklik yolunda ilk adımlarını attı

Londra’da romantik bir evlilik teklifi ile mutluluklarını taçlandıran Baykam ve Bezci çifti, TOBB Başkanı Sn. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun kız isteme seremonisi ile aşklarını ailelerinin huzurunda resmiyete dökmüştü.

Görkemli nişan törenine genç çift enerjileri ile damga vururken, Dünya Sanat Birlikleri Başkanı Bedri Baykam’ın nişan kurdelesini kesip nişan yüzüklerini takarken yaptığı sıcak konuşma da konuklara duygusal anlar yaşattı.

After party’de sahne alan dünyaca ünlü DJ Wolfson’un performansı davetlilere farklı ve eğlenceli bir gece yaşatırken, Çağla Baykam- Efe Bezci çifti gece boyunca pozitif enerjileri ile büyüledi.