16 / 08 / 2022

Ege Seramik, Unicera Fuarı'nda dikkatleri üzerine toplayacak!

Ege Seramik, Unicera Fuarı'nda dikkatleri üzerine toplayacak!

Ege Seramik, yıllardır Tüyap Beylikdüzü’nde düzenlenen Unicera Fuarında sergilediği yenilikler ile, sektörde adından söz ettiriyor. Bu yıl 23-27 Şubat tarihlerinde düzenlenecek fuarda, yine bir dizi yenilikle kapılarını ziyaretçilerine açacak.Ege Seramik, yıllardır Tüyap Beylikdüzü’nde düzenlenen Unicera Fuarında sergilediği yenilikler ile, sektörde adından söz ettiriyor. Bu yıl 23-27 Şubat tarihlerinde düzenlenecek fuarda, yine bir dizi yenilikle kapılarını ziyaretçilerine açacak. Fuarda sergileyeceği farklı konseptlerdeki yeni serileri için hazırlık çalışmalarına son hızla devam ettiklerini belirten  Ege Seramik Genel Müdürü Göksen Yedigüller, konu ile ilgili açıklamalarda bulundu. 


Unicera Fuarı’nın dünyada sektörün en önemli ikinci fuarı konumuna yükseldiğini belirten YEDİGÜLLER, ‘’ Unicera bu yıl da, yabancı birçok müşteri, sektör temsilcisi ve profesyoneli ağırlayacak. Biz de her yıl olduğu gibi, pazar beklentilerine uygun ve sektördeki trendleri belirleyen yenilikçi çalışmalarımızla, bizden bekleneni ortaya koymak için gerekli hazırlıkları yapıyoruz. 


Bununla beraber, üretim süreçlerimizde yatırımlarımıza aralıksız devam ederek, son teknolojiyi kullanmaya, daima yenilikçi çalışmalar içinde olmaya  gayret gösteriyoruz. 


Bu yıl da birbirinden farklı ebat, doku, desen, yüzey seçeneklerini barındıran, onlarca yeni serimiz var. Seramik sektöründe dünyada trend olan her konsepti Ege Seramik standında, müşterilerimiz ve son kullanıcılarla buluşturacağız. 


Bu fuarda pazara sunacağımız en önemli yenilikler, dijital dekor uygulamalarında  gelinen son nokta, yani birçok malzemenin farklı seramik dokularında, farklı yüzey ve alışılmışın dışında renk uygulamaları ile zenginleştirildiği, dijital dekorlu ürün çalışmalarımız. Geniş bir yelpazeye yayılan seçenekleri ile farklı alanlara hitap eden güzel bir portföy oluşturduk. 


Ayrıca, yeni geliştirdiğimiz, kalıptan şekilli  20x120 ebatlı ürünler de ilk defa müşterilerimizle buluşuyor. Bu ebatta, gerçek ahşap görüntüsüne son derece yakın, ahşabın sıcaklığnı yansıtacak kadar gerçek yüzey dokuları Ege Seramik ürünleri ile karşınızda olacak. ‘’ 


Her zaman olduğu gibi Ee Seramik ürünlerini son kullanıcımıza erişebileceği, makul fiyatlarla ama kaliteden ve estetikten asla ödün vermeyen bir strateji ile ulaştırmaya devam edeceklerini belirten Göksen Yedigüller, bu konuda sektörün en iddialı firması olduğumuzdan eminim” diyerek sözlerini noktaladı.  

 

Haber AA'da şu şekilde yer aldı;


 Ege Seramik, yeni ürünlerini UNICERA 28. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı'nda sergileyecek.

Ege Seramik açıklamasına göre, UNICERA Fuarı, 23-27 Şubat tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü'nde gerçekleştirilecek. Ege Seramik, farklı konseptlerdeki yeni ürün serilerini fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Ege Seramik Genel Müdürü Göksen Yedigüller, UNICERA Fuarı'nın dünya genelinde sektörün en önemli ikinci fuarı konumuna yükseldiğini dile getirdi. Yedigüller, şunları kaydetti:

"UNICERA, bu yıl da yabancı birçok müşteri, sektör temsilcisi ve profesyoneli ağırlayacak. Biz de her yıl olduğu gibi pazar beklentilerine uygun ve sektördeki trendleri belirleyen yenilikçi çalışmalarımızla bizden bekleneni ortaya koymak için gerekli hazırlıkları yapıyoruz.

Üretim süreçlerimizde yatırımlarımıza aralıksız devam ederek, son teknolojiyi kullanmaya, daima yenilikçi çalışmalar içinde olmaya gayret gösteriyoruz. Bu yıl da birbirinden farklı ebat, doku, desen ve yüzey seçeneklerine sahip onlarca yeni serimiz var. Seramik sektöründe dünyada trend olan her konsepti Ege Seramik standında müşterilerimiz ve son kullanıcılarla buluşturacağız."

Fuarda pazara sunacakları en önemli yeniliğin dijital dekor uygulamalarında gelinen son nokta olduğunu vurgulayan Yedigüller, şu ifadeleri kullandı:

"Birçok malzemenin farklı seramik dokularında, farklı yüzey ve alışılmışın dışında renk uygulamaları ile zenginleştirildiği dijital dekorlu ürün çalışmalarımız çok önemli. Geniş bir yelpazeye yayılan seçenekleri ile farklı alanlara hitap eden güzel bir portföy oluşturduk. Ayrıca, yeni geliştirdiğimiz kalıptan şekilli 20 santimetreye 120 santimetre ebatlı ürünler de ilk defa müşterilerimizle buluşuyor. Bu ebatta, gerçek ahşap görüntüsüne son derece yakın, ahşabın sıcaklığını yansıtacak kadar gerçek yüzey dokuları Ege Seramik ürünleri ile fuarda yer alacak.

Her zaman olduğu gibi Ege Seramik ürünlerini son kullanıcımıza erişebileceği, makul fiyatlarla ama kaliteden ve estetikten asla ödün vermeyen bir strateji ile ulaştırmaya devam edeceğiz. Bu konuda sektörün en iddialı firması olduğumuzdan eminim."


AA