Graniser Seramik, Unicera Fuarı'nda büyük beğeni kazandı!

Graniser Seramik, Unicera Fuarı'nda büyük beğeni kazandı!

Graniser Seramik, mevcut koleksiyonlarının yanı sıra 2016 yılında trend yaratması beklenen yeni ürünlerini 28. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı Unicera Fuarı'nda vitrine çıkardı.Ürünleri dünya çapında beğeni kazanan Graniser Seramik, 23-27 Şubat 2016 tarihleri arasında düzenlenen 28. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı Unicera'da dünya vitrinine çıktı. Mevcut ürünlerinin yanı sıra fuarda yeni serilerini de sergileyen Graniser Seramik, özgün koleksiyonlarını sektör profesyonelleri ve fuar ziyaretçilerinin beğenisine sundu.


İhracat rakamı artacak

Graniser Seramik'in üretiminin %60'nı ihracata yönelik gerçekleştirdiği ve 60'ı aşkın ülkeye aktif olarak ihracat yaptıklarını ifade eden Graniser Seramik Genel Müdürü Erol Hacıoğlu, 2016 yılının ikinci yarısında devreye almayı planladıkları 2,8 milyon metrekarelik sırlı porselen yatırımıyla %65-70’i ihracata yönelik ürünler üreterek ihracat rakamını 63-65 milyon dolar seviyelerine çıkarmayı planladıklarını ifade etti. 


Unicera Fuarı'nın her geçen yıl daha büyük ilgi gördüğünü ve sektörün prestij fuarları arasında yer aldığını kaydeden Hacıoğlu, Graniser Seramik'in yeni ürünlerinin her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük beğeni kazanmasından mutluluk duyduklarını belirtti.     Haber Posta Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...


UNICERA 28. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı, dün Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde kapılarını açtı. Fuar, 23-27 Şubat 2016 (Salı-Cumartesi) tarihleri arasında 5 gün boyunca gezilebilecek. Uluslararası niteliğe sahip fuarda firmaların son teknoloji ve en yeni ürünleri sergilenecek. 


Posta