11 / 08 / 2022

Ege Vitrifiye, CERSAIE Seramik Fuarı'ndan döndü!

Ege Vitrifiye, CERSAIE Seramik Fuarı'ndan döndü!

Ege Vitrifiye, İtalya'da gerçekleştirilen CERSAIE Seramik Fuarı'na orta-üst ve üst segmentlere hitap eden ürünleri ile katıldı. Ege Vitrifiye Genel Müdürü Merter Savaş, CERSAIE Fuarı'ndan bekledikleri verimi aldıklarını belirtti.Ege Vitrifiye, CERSAIE Fuarı'na 4 yeni serisi Selga, Zela, Finikia, Karina ve orta-üst ve üst segmentlere hitap eden diğer ürünleriyle katılım sağladı. Fuarda sunulan Selge serisi, özellikle orta-üst segmentte kanalsız (rimless) ürün grubundaki boşluğu dolduracak. Şirketin fuardaki ziyaretçileri ise ağırlık olarak Avrupa ülkelerinden geldi.


Görüşlerine yer verilen Ege Vitrifiye Genel Müdürü Merter Savaş, CERSAIE Fuarı'ndan bekledikleri verimi aldıklarını belirterek, "Fuarda görücüye çıkardığımız 2 yeni serimizi fabrikamızın tasarım bölümünde, diğer 2 serimizi ise bu yıl birlikte çalışmaya başladığımız İtalyan tasarımcı Claudio Papa ile geliştirdik.  İtalya’dan aldığımız olumlu geri dönüşlerle bu yıl bayilerimizin ve nihai tüketicilerimizin karşısına yepyeni bir portföy ile çıkacağız"  bilgilerini paylaştı.


Ege Vitrifiye'nin dinamik yapısı ve genç kadrosu ile hızla değişmeye devam edeceğini kaydeden Savaş, Unicera Fuarı'nda bu 4 yeni seriyi özellikle iç pazara hitap eden yeni modellerle destekleyeceklerini de vurguladı.