15 / 08 / 2022

Ege Yapı, Uluslararası İş Güvenliği Ödülü’nün sahibi oldu!

Ege Yapı, Uluslararası İş Güvenliği Ödülü’nün sahibi oldu!

Teknolojik gelişmeleri projelerine taşıyan Ege Yapı, Uluslararası İş Güvenliği Ödülü’nün (International Safety Awards) yeni sahibi oldu.1957 yılında Londra'da kurulan “British Safety Council” tarafından her yıl gerçekleşen ve dünyanın en prestijli ödülleri arasında yer alan Uluslararası iş Güvenliği Ödülleri’nde bu yıl Türkiye’den ödül alan markalar arasında Ege Yapı’da yerini aldı.  

Müşteri memnuniyetine verdiği önemin yanı sıra iş sağlığı ve güvenliği alanına da aynı derecede dikkat ettiklerini anlatan Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H.İnanç Kabadayı, ''Gayrimenkul sektöründe iş sağlığı ve güvenliği alanında da öncü firma olma hedefiyle, odağımıza “insanı” alarak müşterilerimiz için yaşama değer katan projeler üretmeye devam edeceğiz. İşimizin temel bir parçası olan iş güvenliği, sürdürülebilir başarı için her zaman öncelikli ilkelerimizdendir.” diye konuştu.

2020 yılında dünyada 509 kurum ve kuruluşa verilen ödül için aranılan kriterler arasında, iş sağlığı ve güvenliği yönünden en güvenli kuruluş olmak, ulusal ve uluslararası piyasada sağlık, güvenlik ve refah konularına verdiği önemi; faaliyetlerinde ortaya çıkarmak ve her zaman daha iyi düzeye taşımayı öncelikli olarak hedefliyor.

Sağlık ve güvenlik konularına yapılan olumlu katkıların ve yeniliklerin ödüllendirildiği bu yarışma, bağımsız bir jüri tarafından değerlendirildiğinden iş güvenliği alanında itibarlı ödül programı olarak görülüyor.