Ege Yapı'dan finansman desteği kampanyası!

Ege Yapı'dan finansman desteği kampanyası! Ege Yapı'dan finansman desteği kampanyası!

EgeYapı, Batışehir ve Pega Kartal'dan ev sahibi olanlara finansman desteği verecek. Destek nisan sonuna kadar geçerli olacak. 380 bin liralık dairelerden satın alanlar, önce yüzde 25'lik peşinatı ödeyecek.

Satışı süren Batışehir ve Pega Kartal projelerinde ilginç bir satış kampanyasına başlayan EgeYapı, ev alanlara finansman desteği vermeye hazırlanıyor. 380 bin liralık dairelerden satın alanlar, önce yüzde 25'lik peşinatı ödeyecek. Bir yıl sonra daire bedelinin yüzde 20'sini, ikinci yılda da diğer yüzde 20'sini ödeyecek. Geriye kalan bedel için ise 18 ay vadeli kredi çekilebilecek. Kredi taksitlerini ödemeye başlayanlar, EgeYapı'dan 380 bin liralık daire için aylık 2 bin lira destek alacak. Kredi ödemeleri ise bin 481 lira seviyesinde bulunacak. 18 ay sonunda 36 bin liralık destek sağlanmış olacak. Kampanya kapsamında 1+1 daireler için bin 125 ila bin 750, 2+1'ler için 2 bin ila 2 bin 438, 3+1 daireler için 2 bin 313 ila 2 bin 750, 4+1'ler için 3 bin 500 ila 4 bin 125 lira arasında finansman desteği verilecek. Kampanya nisan sonuna kadar geçerli olacak. 


1.3 MİLYARLIK PROJE YOLDA 

EgeYapı Group, bu yıl Kağıthane ve Yedikule'de 1.3 milyar liralık satış gelirine ulaşacak iki yeni projeye başlamak için kolları sıvadı. Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı bunların dışında 4 proje üzerinde daha çalıştıklarını söyledi. İstanbul'da yer alacak bu 4 projeden ikisi Kadıköy ve Sarıyer'de hayata geçirilecek. Kabadayı, "Kağıthane'de 550 milyon lira değerinde bir karma proje yapacağız. 4 adadan oluşacak projede, konut, ofis ve ticari alanlar bulunacak. 2015 yılı içerisindeki ikinci projemiz ise Yedikule'de olacak. Emlak Konut GYO'nun 40 dönümlük arsasında hayata geçecek proje, otel ve otel fonksiyonlarından oluşacak. Şu anda konsept projeleri çiziliyor. Bu yatırımdan 700 milyon dolar gelir bekliyoruz" diye konuştu. 


MIPIM'DE 10 FONLA GÖRÜŞTÜK

Geçtiğimiz hafta Fransa'da düzenlenen uluslararası gayrimenkul fuarı MIPIM'e katıldıklarını da ifade eden İnanç Kabadayı, burada yabancı yatırımcılarla 10 görüşme yaptıklarını söyledi. 


Seda Tabak-Sabah