15 / 08 / 2022

Ege Yapı’nın internet sitesine Üstün Başarı Ödülü!

Ege Yapı’nın internet sitesine Üstün Başarı Ödülü!

Gayrimenkul sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarından olan Ege Yapı, yenilenen kurumsal internet sitesiyle önemli bir uluslararası ödülün sahibi olarak Interactive Media Awards 2016’da “Gayrimenkul” kategorisinde “Üstün Başarı Ödülü”ne layık görüldü.Şehrin merkezinde geliştirdiği projelerle, hem yurt içinde hem de yurt dışında sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Ege Yapı, yenilenen kurumsal web sitesiyle Interactive Media Awards 2016’da, ‘‘Gayrimenkul’’ kategorisinde ‘’Üstün Başarı Ödülü’’ kazanarak önemli bir başarıya imza attı.


Farklı kategorilerde birçok uluslararası firmanın; tasarım, içerik, fonksiyonellik ve kullanılabilirlik gibi kriterler kapsamında değerlendirildiği yarışmada, Interactive Media Awards Konseyi’nden oldukça yüksek bir puan alan Ege Yapı’nın web sitesi, özellikle ‘semantik’ tasarımıyla ve fonksiyonel yapısıyla jüriden tam not aldı.


Ege Yapı’nın dijital ajansı ‘’Smartis Interactive’’ ve Ege Yapı ekibinin yoğun çalışmaları ile hazırlanan site, kullanıcıların davranışlarına ve ilgi alanlarına göre değişim gösteren, etkileşim odaklı bir işleyişe sahip olmasıyla dikkat çekiyor.


Siteyi ziyaret eden kullanıcıları cinsiyetine, yaşına, bulunduğu lokasyonuna ve ilgi alanlarına göre analiz eden, 8 farklı profil kurgusu ile her biri için özel içerik akışı oluşturan ve daha çok ilgili olabilecekleri projeleri gösteren yapı, kullanıcılarla firma arasında daha hızlı ve sonuç odaklı iletişim kurma fırsatı sunuyor. 


Ege Yapı’nın yenilikçi vizyonunu dijital ortamda da sürdürme özelliği taşıyan web site, aynı zamanda kullanım kolaylığı, şık tasarımı ve görsel algısıyla da standart tasarımlardan ayrışarak ön plana çıkıyor.Haber AA'da şu şekilde yer aldı


Ege Yapı, yenilenen kurumsal internet sitesiyle "Interactive Media Awards 2016"nın "Gayrimenkul" kategorisinde "Üstün Başarı Ödülü"ne layık görüldü.


Ege Yapı'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, şirket kurumsal internet sitesi ile uluslararası "Üstün Başarı Ödülü" kazandı. Farklı kategorilerde birçok uluslararası firmanın tasarım, içerik, fonksiyonellik ve kullanılabilirlik gibi kriterler kapsamında değerlendirildiği yarışmada, Interactive Media Awards Konseyi'nden oldukça yüksek puan alan Ege Yapı'nın web sitesi, özellikle semantik tasarımıyla ve fonksiyonel yapısıyla jüriden "tam not" aldı. 


Verilen bilgiye göre, web sitesi, kullanıcıların davranışlarına ve ilgi alanlarına göre değişim gösteren, etkileşim odaklı bir işleyişe sahip bulunuyor. 


AA