Egepen Deceuninck, PCV'de uzun ömürlü kullanım sağlıyor!

Egepen Deceuninck, PCV'de uzun ömürlü kullanım sağlıyor! Egepen Deceuninck, PCV'de uzun ömürlü kullanım sağlıyor!

Dünya standartlarında üstün teknoloji ile PVC üretimi gerçekleştiren Egepen Deceuninck, dayanıklı ve emniyetli yapısı ile uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Egepen Deceuninck’i tercih etmek için birçok neden bulunuyor.Dünya standartlarında üstün teknoloji ile PVC üretimi gerçekleştiren Egepen Deceuninck, dayanıklı ve emniyetli yapısı ile uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Yüksek ses ve ısı yalıtımı ile iç ve dış ortamlarda ısı farklılıklarına engel olan Egepen Deceuninck’i tercih etmek için birçok neden bulunuyor


Türkiye’nin öncü PVC üreticilerinden Egepen Deceuninck, emniyetli, dayanıklı, doğadan esinlenen farklı renk tonları ve tüm ürün çeşitleriyle tüm mekânları güvenle koruyor, maksimum seviyede ısı yalıtımı sağlıyor. Özen contaları sayesinde iç-dış hava dengesini koruyor. Doğadan esinlenilen 14 farklı renk seçeneği ile de yaşanılan tüm mekânların mimari dekorasyonuna uyum sağlıyor. 


PVC sistemlerinin diğer ahşap ve benzeri malzemelerden yapılmış pencere ve kapılara göre hem fonksiyonel hem de teknik olarak pek çok avantajı bulunuyor:  


Emniyetli kullanım: Egepen Deceuninck ürettiği tüm PVC pencere ve kapılarda özel conta ve güvenlik sistemi ile yüksek emniyet sağlıyor. Kullanıcının tercihine göre özel çocuk kilit imkânı da sunan PVC sistemleri, dışardan gelebilecek kötü niyetli etkenlere karşı emniyet oluşturuyor.


Dayanıklı yapı: Ahşap ve metal malzemelere göre daha dayanıklı olan PVC, teknik açıdan doğru olarak kullanıldığı takdirde uzun süre kullanım imkânı sağlıyor. Meydana gelebilecek kazalarda darbelere karşı ekstra koruma sunuyor. 


Yüksek ses ve ısı yalıtımı: Egepen Deceuninck kullandığı özel conta sistemi ile iç-dış hava dengesini koruyor ve ısı kaybını önlüyor. Bu nedenle kullanıcıya hem tasarruf sağlıyor hem de özellikle kış aylarında ısıyı muhafaza ediyor. 


Çevreye duyarlı: Egepen Deceuninck üretimini gerçekleştirdiği PVC sistemlerinin hiçbirinde ağır kurşun ve metale yer vermiyor. Yüzde 100 geri dönüşümlü, çevreye duyarlı olarak üretilen PVC’ler sürdürülebilir bir dünya için katkı sağlıyor. 


Kolay temizlik: PVC’de kullanılan malzemeden dolayı tüm PVC pencere ve kapı sistemlerinin kolay temizlenebilir özelliği de bulunuyor.