Ekinoks Beylikdüzü Rezidans`ta yüzde 1 peşinatla

Ekinoks Beylikdüzü Rezidans`ta yüzde 1 peşinatlaEkinciler İnşaat'ın Denizbank ile başlattığı "Yüzde 1 peşin, kalanı daire tesliminde" kampanyası ev alma hayalini gerçeğe dönüştürecek. Kampanya mart ayının sonuna kadar sürecek. Üstelik daire bedelinin yüzde 75'i için alınacak konut kredisinde hiçbir dos


Son dönemin en başarılı ve en karlı projelerinden Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ta 9 değişik daire tipinden 6'sı yok sattı.

İnşaat sektöründe 40 yıldır faaliyet gösteren Ekinciler İnşaat'ın son projesi Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ın neredeyse yüzde 75'i satılmış durumda. Ekinciler firması kalan az sayıda daire için ev almayı planlayan müstakbel müşterilerine özel bir fırsat sunuyor:

Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ta ev sahibi olmak isteyenler, mart ayının sonuna kadar sürecek kampanyada, ev tutarının sadece yüzde 1'ini peşin ödeyerek ev sahibi olabilecekler. Hiç bir masraf ödemeden Denizbank'tan alınacak kredinin taksit ödemeleri ise ev teslimatı sırasında ödenmeye başlanacak.

Tamamlanmasına kısa bir süre kalan Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ın girişinde güvenlik, terasında havuz, zemin katlarında alışveriş merkezi ve 2.100 metrekarelik Tansaş bulunuyor.

Her daireye özel kapalı otoparktan, fitness salonuna, cafe ve restoranlardan, kuaför ve güzellik salonlarına, evlerde çift banyo ve yere kadar açılan salon camlarına kadar bugüne kadar lüks sayılan birçok ihtiyaç, Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ta standart olarak sunuluyor.

(www.hurriyetemlak.com)