Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ta yüzde 1 peşin, kalanı daire tesliminde

Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ta yüzde 1 peşin, kalanı daire teslimindeEkinciler İnşaat yüzde 1 peşinle, yüzde 0,99'dan başlayan kredi oranıyla, Eylül 2008'de Ekinoks Beylikdüzü Rezidans projesindeki konutları teslim edecek.


Ekinciler İnşaat'ın Denizbank ile başlattığı "Yüzde 1 Peşin, Kalanı Daire Tesliminde" kampanyası ev alma hayalini gerçeğe dönüştürecek. Daire teslimi Eylül 2008'de. Kampanya Mart ayında başladı ve yoğun talep nedeniyle Nisan 2008  sonuna kadar uzatıldı. Daire bedelinin yüzde 75'i için Denizbank'tan yüzde 0,99 dan başlayan faiz oranıyla kredi kullanılabiliyor. Üstelik alınacak kredi için hiçbir dosya masrafı ödenmeyecek. Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ta 9 değişik daire tipinden 6'sı satıldı.
İnşaat sektöründe 40 yıldır faaliyet gösteren Ekinciler İnşaat'ın son projesi Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ın yüzde 75'i satılmış durumda. Ekinciler firması Eylül 2008 de teslim edeceği projede kalan az sayıda daire için ev almayı planlayan müstakbel müşterilerine özel bir fırsat sunuyor: 
Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ta, Nisan ayının sonuna kadar sürecek kampanyada, ev tutarının sadece yüzde 1'ini peşin ödeyerek ev sahibi olabilecek.. Hiç bir masraf ödemeden Denizbank'tan yüzde 0,99 dan başlayan faiz oranı ile alınacak kredinin taksit ödemeleri ise Eylül 2008 de ev teslimatı sırasında ödenmeye başlanacak.
Türkiye'nin en başarılı mimarlarından Oral Vural ve en önemli statikerlerinden İrfan Balioğlu'nun ortak projesi olan Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ta deprem korkusu yaşanmayacak. Tamamlanmasına kısa bir süre kalan Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ın girişinde güvenlik, terasında havuz, zemin katlarında alışveriş merkezi ve 2.100 metrekarelik Tansaş bulunuyor. Bugün mevcut toplu taşıma araçlarına birkaç adım uzaklıkta inşa edilen Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ın, metro inşaatının bitmesiyle birlikte değerinin artması bekleniyor.
Rezidans'ta yok, yok...
Her daireye özel kapalı otoparktan, fitness salonuna, cafe ve restoranlardan, kuaför ve güzellik salonlarına, evlerde çift banyo ve yere kadar açılan salon camlarına kadar birçok ihtiyaç, Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ta standart olarak sunuluyor.
www.beylikduzurezidans.com
Satış Ofisi:0 212 872 29 00