18 / 08 / 2022

Ekonomist Selçuk Geçer oturup düşünün dedi! Doların 20 liraya çıkacağı net tarihi açıkladı

Ekonomist Selçuk Geçer oturup düşünün dedi! Doların 20 liraya çıkacağı net tarihi açıkladı

Ünlü ekonomist Selçuk Geçer, son yayınında doların 20 liraya çıkacağı tarihi takipçileriyle paylaştı.Dolar tahminleriyle adından söz ettiren ünlü ekonomist Selçuk Geçer Youtube kanalındaki son programındaki enflasyon ve dolar kuruna ilişkin çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. 

Takipçilerine doların 22 liraya emin adımlarda gittiğini söyleyen ünlü ekonomist Geçer, onun öncesinde 16.69 seviyelerinde olan doların ne zaman 20 liraya çıkacağını açıkladı. 

İşte Selçuk Geçer’in  “Jelibon” başlıklı Youtube kanalındaki son yayınındaki dolar tahminleri: 

DOLARIN DA İZAHI YOK

"5 Nisan 1994 yılı 8 bin olan dolar 42 bin liraya çıkmıştı... Hiperenflasyona gitmişti Türkiye. Demek ki 98 çok iyi bir yıl değildi." diyerek o dönemi hatırlatan Ekonomist Selçuk Geçer, "Sayın Nebati enflasyonun düştüğünü söylüyor.

Komik bir ekonomi yaşıyoruz. İzahı olmayan şeylerin mizahını yaşıyoruz. Doların da izahı yok. Ekonomi verilerinin izahı yok. Biz artık mizah yapıyoruz" dedi.

Ekonomist Selçuk Geçer oturup düşünün dedi! Doların 20 liraya çıkacağı net tarihi açıkladıSorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.