13 / 08 / 2022

Elinde 1 Gram altını bile olanlara kritik uyarı! Bu iki rakama dikkat!

Elinde 1 Gram altını bile olanlara kritik uyarı! Bu iki rakama dikkat!

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, özellikle gram altın ve gümüş için kritik uyarılar yaptı. Altın nereye gidiyor? Daha fazla düşecek mi? İşte detaylar...BDDK’nın müdahalesiyle dolar 1 lira kadar düşmüştü. Öncesinde bin 50 lira üzerinde seyreden altın, müdahale sonrası 975 liraları gördü.

Altın bugün ne kadar? 1 Temmuz gram altın kaç TL? İşte altındaki son durum!Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, ciddi bir baskı ve manipülasyon olduğunu belirterek yatırımcıları uyardı! 

İşte diğer detaylar...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.