07 / 10 / 2022

Elinde Euro'su olanlar hemen bu rakama baksın! Euro ne kadar oldu? 1 Euro bugün kaç lira? İşte 21 Temmuz 2022 Euro kuru!

Elinde Euro'su olanlar hemen bu rakama baksın! Euro ne kadar oldu? 1 Euro bugün kaç lira? İşte 21 Temmuz 2022 Euro kuru!

Euro kurundaki son durum milyonlarca kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor.  Peki Euro ne kadar oldu? 1 Euro bugün kaç lira? İşte 21 Temmuz 2022 Euro kuru...Ceren YÖRÜK BULUT

Euro kurundaki son durum milyonlarca kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Euro dün yukarı yönlü hareket etmeye başlarken, Euro/Dolar paritesi 1,01 üzerindeki seyrini sürdürdü.

Elinde Euro su olanlar hemen bu rakama baksın! Euro ne kadar oldu? 1 Euro bugün kaç lira? İşte 21 Temmuz 2022 Euro kuru!

Yatırımcıların gözde yatırım araçları arasında yer alan Euro, geçen hafta Çarşamba günü belli olan ABD enflasyon rakamlarından sonra, yükselişe geçmişti. Euro kurunda gerçekleşen yükseliş, Euro'su olanları ve Euro almak isteyenleri de heyecanlandırdı. 

Peki Euro ne kadar oldu? 1 Euro bugün kaç lira? İşte 21 Temmuz 2022 Euro kuru!
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön