Elisa Premium Life'ta 37 bin liraya!

Elisa Premium Life'ta 37 bin liraya! Elisa Premium Life'ta 37 bin liraya!

70 milyon dolarlık yatırımla yapılacak olan Osmanlı Yapı İnşaat'ı çılgın projesi Elisa Life'ta ev fiyatları 37 bin liradan başlangıç gösteriyor 

 

 Türkiye"de her zaman bir ilke imza attıklarını söyleyen Osmanlı İnşaat Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Osman Bakırcı, œ9"uncu projemiz inşaat sektöründe şoke etkisi yaratacak. ˜Elisa Premium Life" adını verdiğimiz çılgın projemizde, 45 metrekarelik 1+0 rezidanslar 37 bin TL"ye satılacak dedi.
Osmanlı İnşaat Yapı, inşaat sektöründe bir ilke imza atıyor. 6 yılda ağırlığı Beylikdüzü"nde olmak üzere 8 projeyi başarıyla tamamlayan Osmanlı İnşaat Yapı, Beylikdüzü"ndeki yeni çılgın projesini açıkladı. Osmanlı İnşaat Yapı Yönetim Binası ve Merkez Satış Ofisi"nin açılışında konuşan Osmanlı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Osman Bakırcı, Beylikdüzü"nde yapacakları 9. projenin inşaat sektöründe şoke etkisi yaratacağını söyledi. şžimdiye kadar gerçekleştirdikleri tüm projelerde Türkiye"de bir ilke imza attıklarından bahseden Bakırcı, œ6 yıl önce bu yola çıktığımızda, yaptığımız projelere rakiplerimiz ˜hayal" diye bakmışlardı fakat, şu an gerçek olduğunu görüyorlar. 6 yıl önce projelerimizi açıklarken; ˜sıfır faiz, banka kredisi yok, krediniz bizden" dediğimizde ˜acaba" denildi fakat şu an gururla ˜biz bunu başardık" diyebiliyorum. Sektörün öncüsü olduk ve Türkiye"de bir ilke imza attık dedi.
Beylikdüzü"nde yapılacak olan 9"uncu projenin, diğer projeleri gibi ses getireceğine inandığını ifade eden Bakırcı, œBugünden itibaren inşaat sektörünün matematiği değişiyor. ˜Elisa Premium Life" adını verdiğimiz çılgın projemizde 45 metrekarelik 1+0 rezidanslar 37 bin TL"ye satılacak diye konuştu. ˜Elisa Premium Life" için 70 milyon dolarlık bir yatırım yaptıklarını belirten Osman Bakırcı, œ800 konutluk bu çılgın projemizde 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler olacak. 2012"in başında temelini atacağımız projemizi, 2013"ün sonunda teslim edeceğiz ifadesini kullandı.
Tüm projelerindeki temel amaçlarının ˜yaşam kalitesini artırmak" olduğunu dile getiren Osman Bakırcı, şunları söyledi: œSenelerce daire hayali kurup da alamayan kişiler, yeni projemiz sayesinde hem hayallerine kavuşacak hem de süper lüks bir rezidans sahibi olacak. Herkesin en iyi koşullarda yaşamaya hakkı olduğunu düşünüyoruz ve bu doğrultuda projelerimizi tasarlıyoruz.
Osman Bakırcı, œOsmanlı İnşaat Yapı"nın ortağı aynı zamanda eşim Nuriye Bakırcı, inşaat sektöründe söz sahibi olan tek kadın olma unvanını taşıyor. Kendisi, Osmanlı İnşaat Yapı"nın mutfak kısmındaki tüm işleri yürüten kişidir. Bir projenin tasarlanma kısmından tutun da bina olmuş haline kadar her detayla ilgilenir. Tüm projelerimizi beraber tasarlarız dedi.
şžu an Beylikdüzü"nde hali hazırda Beylife Rezidans 1, Beylife Rezidans 2, Beylik Evler ve Diyanet-Sen olmak üzere 4 bin 500 konutluk projelerinin olduğundan bahseden Bakırcı, œBu projelerin 3 bin 500 konutunu 2012"nin haziran ayında teslim edeceğiz. Yüzde 80 kabaları bitmiş durumda. Bu konutlardan da yüzde 70"ini satmış bulunuyoruz. Yine bu bölgede teslim ettiğimiz toplam 4 bin 500 konutluk Fildişi Konakları, Nadide Evler ve İmranlı Evler olmak üzere 3 projemiz daha var. Ayrıca Beylikdüzü civarında 70 bin dönümlük arsa stokumuz bulunuyor. Elimizdeki bu stoku bitirdikten sonra bu bölgedeki projelerimizi sonlandıracağız. İstanbul"un farklı noktalarına ve Anadolu"ya gideceğiz açıklamasını yaptı.
Gelecek hedeflerinden de bahseden Osman Bakırcı, œ2012"de inşaata başlayacağımız Erzurum"da 5 bin, Mardin"de ise 3 bin konutluk projelerimiz var. Anadolu"ya rezidanslar yaparak, orada oturan kişilerin de yaşam standartlarını artırmayı hedefliyoruz. Üstelik oralara yapacağımız projelerimize sosyal donatılar ekleyeceğiz. Dev iş merkezleri kurup, alışveriş merkezinin yanı sıra içlerine okul ve cami yapacağız dedi. şžimdiye kadar 18 sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirdiklerini sözlerine ekleyen Bakırcı, Giresun, Erzurum, Mardin, Kars, Trakya Bölgesi ve İstanbul"a okullar ve sağlık ocakları yaptıklarını belirtti.

0212 854 37 00

http://www.osmanliinsaatyapi.com.tr