Elit Lotus Bodrum'da 320 bin Euro'ya dubleks yazlık!

Elit Lotus Bodrum'da 320 bin Euro'ya dubleks yazlık!Dubleks ve triplekslerden meydana gelen yazlık projede fiyatlar 320 bin Euro'dan başlayarak 370 bin Euro'ya kadar yükseliyor. Proje için tüm bankalardan konut kredisi kullanılabiliyor


Niziplioğlu Group iştiraki projesi olarak hayata geçirilen Elit Lotus Bodrum"da yaşam 2009 yılından bu yana devam ediyor.

40 villa ile 6 stüdyo daireden meydana gelen Elit Lotus Bodrum"da konutlar sahiplerine hemen teslim ediliyor. şžuan satışı devam eden sadece 5 konut yer alıyor.

14.5 dönüm alan üzerinde hayat bulan Elit Lotus Bodrum, Yüksek Mimar Bülent Yenersoy imzalı bir proje olarak inşa edildi.

Dubleks ve triplekslerden meydana gelen yazlık projede fiyatlar 320 bin Euro'dan başlayarak 370 bin Euro'ya kadar yükseliyor. Proje için tüm bankalardan konut kredisi kullanılabiliyor.

Elit Lotus Villaları'da tüm binalarda Vestel marka klima, ahşap iç kapılar, tüm odalarda lamine parke, granit merdivenler, ithal banyo ve mutfak armatürleri, jakuzi ve özel tasarım duşa kabin, doğal taş dış cephe kaplaması, ahşap görünümlü dış cephe kaplaması, çift kilitli çelik dış kapı, tüm binalarda asma tavanlı ışıklandırma, uydu tv, telefon, internet altyapısı, İtalyan beyaz eşyalı hazır mutfak, Siemens marka ankastreler, banyo dolapları ve giyim odası dolapları yer alıyor.

24 saat özel güvenlik bulunan Elit Lotus Villaları'nda; özel peyzaj tasarımı, 80 araçlık otopark, özel plaj, özel iskele, jeneratör, çocuk parkı ve çocuk havuzu, 320 metrekare ortak yüzme havuzu, kafe ve restoran, 330 tonluk su deposu ve arıtma, her binada ısı ve su yalıtımı bulunuyor.

Elit Lotus Villaları denize sıfır konumda inşa ediliyor. Elit Lotus Villaları'da bulunan konutların her birinde kendine ait özel bahçe mevcut.0252 391 79 76
0532 665 68 77
www.lotusbodrum.com
info@lotusbodrum.com


İclal Süzgün/Emlakkulisi.com