Elite Concept'ten Kadınlar Günü'ne özel indirim! 

Elite Concept'ten Kadınlar Günü'ne özel indirim! Şua İnşaat, Kadıköy Fikirtepe'deki projesi Elite Concept'te 8 Mart Kadınlar Günü'ne özel yüzde 20 indirime ek 8 bin TL ekstra indirim sunuyor. Projede 36 ay sıfır faiz ve 0,69 banka kredi faiz oranıyla 120 aydan 180 aya kadar da vade seçeneği sunuluyor...


İnşaat sektöründe 28 senedir başta İstanbul olmak üzere yaşama değer katan projeler yapan Şua İnşaat, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel Mart ayı boyunca geçerli olacak yeni bir kampanya yaptı. Konut sahibi olmak isteyen tüm kadınlara yüzde 20 indirime ek 8-15 Mart tarihleri arasında 8 bin lira ekstra indirim uygulamasını başlatan Şua İnşaat, aynı zamanda 36 ay sıfır faiz ve 0,69 banka kredi faiz oranıyla 120 aydan 180 aya kadar vade seçeneği de sunuyor. Yaşamın başladığı ve hemen teslim, hemen tapu özelliğiyle avantaj sağlayan Elite Concept’te kişiye özel ödeme planı fırsatı da bulunuyor. 

Sıra dışı cephe mimarisi, daireleri çevreleyen balkonları, aidatları azaltan doğaya dost akıllı ev konsepti, açık teras bahçeleri, özel tasarım mobilya, kapı, granit ve pencere sistemleri gibi pek çok özelliği ile bölgenin prestijli sembol projesi olarak öne çıkan Elite Concept'in, bir yanda adalar, deniz ve tarihi yarımadanın göz alıcı siluetini diğer yanda Çamlıca’yı gören İstanbul’un dört bir yanına hakim manzarası bulunuyor.

Elite Concept

Şua İnşaat, “Yaşamın merkezinde, İstanbul’un ortasında” konsept söylemi ile hayata geçirdiği Elite Concept’te 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel yeni bir kampanya uyguluyor. Mart ayı boyunca konut sahibi olmak isteyen tüm kadınlara yüzde 20 indirime ek 8-15 Mart tarihleri arasında 8 bin TL ekstra indirimin uygulandığı Elite Concept’te, aynı zamanda 36 ay sıfır faiz ve 0,69 banka kredi faiz oranıyla 120 aydan 180 aya kadar vade imkanı da sunuluyor. Ayrıca kişiye özel ödeme planı fırsatı veriliyor.

Yaşamın başladığı ve hemen teslim, hemen tapu özelliğiyle dikkat çeken Elite Concept, 24 katlı 3 blokta 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli büyüklük ve özellikte 785 konut, 26 ticari ünite ve sosyal yaşam alanlarını kapsıyor. Eğlence, alışveriş, kültür, yatırım ve hayatın tam merkezindeki konumu ve İstanbul’un dört bir yanına hakim manzarasıyla kadınlardan yoğun ilgi gören Elite Concept, yüksek kazanç sağlıyor. 

Elite Concept

Farklı ulaşım alternatiflerinin kesişim noktasında bulunuyor

Kara, deniz, hava yolu ve raylı sistem gibi pek çok farklı ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yer alan Elite Concept; düzenli ve yenilikçi şehircilik anlayışı ile Anadolu yakasının merkezi lokasyonları arasında öne çıkan, yerli ve yabancı gayrimenkul yatırımcılarının gözdesi Kadıköy Fikirtepe’de konumlanıyor. E-5 karayoluna 1 dakika mesafede, metro ve metrobüsün yanı başında bulunan Elite Concept yaklaşık olarak; 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 5 dakika, Bağdat Caddesi’ne 6 dakika, Avrasya Tüneli’ne ve Harem Arabalı Vapur İskelesi’ne 8 dakika, Kadıköy Vapur İskelesi’ne, Moda Sahili’ne ve Kalamış Marina’ya 10 dakika ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 dakika, Akasya AVM’ye 400 metre ve Emaar Square Mall'a ise 1 kilometre mesafede bulunuyor. 

Bunların yanı sıra Elite Concept'in çevresinde birçok hastane ve eğitim kurumu yer alıyor.

Elite Concept

Aidatları da azaltan doğaya dost akıllı ev konsepti tasarımı

Akıllı telefon ya da tabletlerle internet bağlantısı üzerinden kontrolü sağlanabilen akıllı ev konsepti ile hayatı kolaylaştıran Elite Concept, doğaya dost sürdürülebilir bir yaklaşımla tasarlandı. Projedeki tüm peyzaj alanlarının sulaması ve klozet rezervuarlarında kullanılacak su ihtiyacı; banyo, mutfak ve lavabolarda kullanılan sular ve yağmur sularının arıtılmasıyla elde edilen gri su arıtma sistemi ile sağlanıyor. 

Ayrıca ortak alanların aydınlatma ve sıcak su ihtiyacı için de güneş panelleri sayesinde güneş enerjisinden faydalanılıyor. Bu uygulamalarla elde edilecek tasarrufla, işletme maliyetlerinin minimuma düşürülmesi ve aidatların azaltılması amaçlanıyor.

Bölgede açık teras bahçeleri olan ilk proje

Yüzde 75’i sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılan Elite Concept’in sosyal tesisleri içinde; kapalı havuz, buhar odası, sauna, fitness center, cafe, süs havuzları, yürüyüş ve koşu parkurları, çarşı otoparkı ve kapalı otopark bulunuyor. Ayrıca bölgenin kendi içerisinde açık teras bahçeleri bulunan ilk projesi olma özelliğine sahip. Blok zeminlerinde bulunan çarşı caddedeki mağazaların ise giyimden gıdaya, eczaneden markete, banka şubelerinden ATM’lere kadar tüm önemli ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde tasarlanması hedefleniyor. 

Dünyanın en yüksek kulelerinde kullanılan özel camlar

Yüzde 90 cam panoramik cephe mimarisi ile İstanbul manzarasını kesintisiz olarak izleyebilmeyi mümkün kılan projede, dünyanın en yüksek kulelerinde kullanılan Amerikan menşeli Guardian markasının reflekte camları tercih edildi. Güneşe karşı yüksek performanslı koruma imkanı tanıyan bu özel camlar, daire içlerinde ısı ve morötesi ışık artışına neden olabilecek güneş enerjisini en aza indirirken maksimum aydınlık sağlıyor. Daire içlerinin dışarıdan görünmesini önleyen camlar sayesinde perde kullanmadan günün her saatinde manzaranın keyfini çıkarmak mümkün. Projede ayrıca dairelerin etrafını çepeçevre saran balkonlar sayesinde her odadan balkona çıkış imkanı da bulunuyor. 

Elite Concept

Özel tasarım mobilya, kapı, granit ve pencere sistemleri

Elite Concept’in mobilya, dolap, kapı, granit ve pencere sistemleri gibi pek çok detayı Şua Şirketler Grubu çatısı altında faaliyet gösteren Elite Design bünyesinde projeye özel olarak tasarlandı ve üretimi yapıldı. Yüksek kaliteye sahip özgün tasarımlarla donatılmış projede, standartlar kapsamında yeterli olan C-35 yerine deprem dayanımı daha yüksek olan C-45 beton kullanıldı.

Web sitesi: http://eliteconcept.com.tr/tr/frontpage