Elitecity'de Anneler'e Avrupa seyahati hediye!

Elitecity'de Anneler'e Avrupa seyahati hediye!Elite City projesinde Anneler Günü'ne özel Avrupa seyahati hediye edilecek!


 

 

 

Elite City projesinde sıfır peşinat, 60 ay yüzde 0.79, 120 ay yüzde 0.89 oranlı kredi imkanlarıyla iki kişiye Avrupa Seyahati fırsatı sunuluyor. Kampanya Anneler Günü’ne özel olarak planlandı.

 

Şua İnşaat'ın Halkalı’da inşa ettiği Elite City'de peyzaj çalışmaları başladı.Her zevke hitap eden Elite City'de 4, 8, 20 ve 30 katlı binalar yer alıyor. Güneş ve yön hesabı özenle tasarlanan projede dairelerin güneş ışığından maksimum oranda istifade etmesi sağlanıyor. . Kasım ayında teslimlerin başlayacağı projedeki son daireler için düzenlenen cazip ödeme fırsatları da devam ediyor.

Elite City açık ve kapalı sosyal tesisleri, alışveriş birimleri, çocuk merkezi, peyzaj mimarisi ve 24 saat güvenliği ile huzurlu bir yaşam alanı sunuyor.

37 bin metrekare arsa üzerinde projelendirilen Elite City, dikimine başlanan yüzlerce mimoza, erguvan, manolya, defne ağaçları ve çiçekler ile yemyeşil bir görünüme sahip olacak.

472 72 55

http://www.elitecity.com.tr