Elmas Park iletişim!

Elmas Park iletişim!

Firma: Elmas Yapı

Proje: Elmas Park


Elmas Park iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0 533 388 63 99 şeklinde belirlendi. Kağıthane Elmas Park projesinde daire fiyatları 185 bin liradan başlangıç gösteriyor


İstanbul Avrupa yakasında Kağıthane bölgesinde inşa edilen  Elmas Park  iletişim bilgilerinden bahsetmeden önce projenin detayları hakkında bilgi verelim.


Elmas Park Kağıthane projesi  Elmas Yapı  imzası taşıyor. Elmas Park Evleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tiplerinde dizayn edildi.


Özel peyzaj bahçesine sahip olan Elmas Park Konutları'nda konut sahibi olmak isteyenlere banka kredisi ile vadelendirme imkanı sunuluyor. Projede teslimler hemen gerçekleşiyor.


Elmas Park Kağıthane satış fiyatları 185 bin liradan başlangıç gösteriyor. Elmas Park iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası şu şekilde 0 533 388 63 99.


Elmas Park konum olarak Haliç Üniversite'si ve Bilgi Üniversitesi'ne 5 dakika, Her iki köprü yoluna ve Tem Otoyolu'na 5 dakika, Kağıthane merkezine ve yeni yapılacak olan metro durağına yüreme mesafesinde yer alıyor.


Elmas Park iletişim!

Telefon: 0533 388 63 99 

Web: www.elmasyapi.com

Maide KARADAĞ/Emlakkulisi.com


projeye sor