26 / 05 / 2022

elmas park nerede

elmas park nerede

Elmas Park ne zaman teslim sorusunun yanıtına haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Elmas Park projesi 4 bin 800 metrekare inşaat alanı üzerinde toplam 46 adet daire ve 1 mağazadan meydana geliyor

Elmas Park iletişim!

Elmas Park iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0 533 388 63 99 şeklinde belirlendi. Kağıthane Elmas Park projesinde daire fiyatları 185 bin liradan başlangıç gösteriyor

Aşçıoğlu Selenium Park nerede?

Aşçıoğlu Selenium nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Aşçıoğlu Selenium nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Elmas Kule nerede? Lokasyon bilgisi!

Elmas Kule nerede sorusunun yanıtı ve lokasyon bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Elmas Kule nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Selenium Park nerede? 

Selenium Park nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Selenium Park nerede sorusunun yanıtı ve proje bilgileri...

Viduşlu Park nerede?

Viduşlu Park projesi çok yakında satışa çıkıyor. Viduşlu Park nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Viduşlu Park nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Kartal Yücel Park nerede?

Kartal Yücel Park projesi denize 900 metre mesafede İstanbul Kartal'da hayata geçiriliyor. Peki Kartal Yücel Park nerede?

Ayazağa Vadistanbul Park nerede?

Vadistanbul Park Rezidans'ta daire fiyatları 730 bin TL'den başlıyor. Konut, dükkan ve ofislerden oluşan projede çeşitli sosyal alanlar da bulunuyor. Peki Ayazağa Vadistanbul Park nerede?

Seyrantepe Vadi Park nerede?

Vadi Park Seyrantepe'de 400 adet daire bulunuyor. Yakın zamanda satışa çıkacak olan proje Artaş İnşaat ve Aydınlı Grubu imzası taşıyor. Peki Seyrantepe Vadi Park nerede?

Davutpaşa Beyaz Park nerede?

Beyaz Park Topkapı'da dairelerin büyüklükleri 70 metrekare ile 210 metrekare arasında değişiyor. Proje 15 bin 500 metrekarelik alanda yükseliyor. Peki Davutpaşa Beyaz Park nerede?

Sinpaş Queen Central Park nerede?

Sinpaş GYO imzasıyla İstanbul Avrupa Yakası Şişli Bomonti'de hayata geçirilen Queen Central Park satışa çıktı. Peki, Sinpaş Queen Central Park nerede?

Zeytinburnu Beyaz Park nerede?

Beyaz Park Konutları 1+1'den 3+1'e kadar farklı şekilde dizayn edildi. Beyaz İnşaat imzası taşıyan proje 15 bin metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Peki Zeytinburnu Beyaz Park nerede?

Brooklyn Park nerede?

E-5 ve TEM otoyollarının yanı başında bulunan Brooklyn Park'ta teslimlerin 2017 yılı Ocak ayında gerçekleşmesi planlanıyor. Projede fiyatlar 490 bin TL'den başlıyor. Peki Brooklyn Park nerede?

Beyaz İnşaat Beyaz Park nerede?

Toplam 370 adet daireden meydana gelen proje 5 blok şeklinde inşa ediliyor. Projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar değişiyor. Peki Beyaz İnşaat Beyaz Park nerede?

Topkapı Beyaz Park nerede?

Beyaz İnşaat tarafından hayata geçirilen projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Projede iletişim kapsamında telefon numarası 481 24 24 olarak belirlendi. Peki Topkapı Beyaz Park nerede?

elmas park nerede Haberi

elmas park nerede

İstanbul Avrupa yakasında Kağıthane'de Elmas Yapı imzası ile inşa edilen Elmas Park ne zaman teslim sorusunun yanıtından önce projenin diğer özelliklerinden bahsedelim.


Elmas Park Kağıthane projesi Haliç Üniversite'si ve Bilgi Üniversitesi'ne 5 dakika, Her iki köprü yoluna ve Tem Otoyolu'na 5 dakika, Kağıthane merkezine ve yeni yapılacak olan metro durağına yüreme mesafesinde konumlanıyor.


Kağıthane Elmas Park Evleri toplam 46 adet daire ve 1 adet mağazadan meydana geliyor. Proje 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tiplerinde tasarlandı.


Satış süreci devam eden Elmas Park projesi 4 bin 800 metrekare inşaat alanı üzerinde yükseliyor. Elmas Park projesinde daireler 185 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.


Elmas Park ne zaman teslim?

Elmas Park ne zaman teslim sorusuna hemen yanıtı veriliyor. Projeden...