Eltes Güneşi Evleri`nde de 2. el satış RE/MAX ABC`de

Eltes Güneşi Evleri`nde de 2. el satış RE/MAX ABC`de

8 yıldır Ağaoğlu'nun teslim ettiği tüm projelerde site içinde ofis açarak hizmet veren RE/MAX ABC Ofisi, Türkiye'nin önemli gayrimenkul projelerinin ikinci el satış ofisi olarak, sektörde yeni bir dönem başlattı.
RE/MAX ABC Ofisi Brokerı Selami Arpacı, "Gayrimenkul pazarlamasında fark yarattığımız için Eltes Güneşi Projesi'nin ikinci el sorumluluğu da bize verildi" dedi..RE/MAX ABC, Ağaoğlu My City, Ağaoğlu My Town, Ağaoğlu My Village, Ağaoğlu My Country, Ağaoğlu My Dream, Ağaoğlu My Home ve son olarak Ağaoğlu My World projelerinde verdiği güven ve 2. el satıştaki başarısının ödülü olarak yeni ofisini Ümraniye Eltes Güneşi projesinde açtı. Ağaoğlu tarafından Ümraniye'de inşa edilen Eltes Güneşi Evleri'nin ikinci el pazarlama ve satışını üstlenen RE/MAX ABC, İstanbul Anadolu Yakası'nda uzmanlaşmış kadrosuyla gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sunuyor.


Dairelerin teslimine 7 ay erken başlandı


Eltes Güneşi Evleri, 17 farklı daire tipiyle, toplam 1.111 daireden oluşuyor. Şehir merkezinde yeşil alanlar içine kurulan Eltes Güneşi Evleri, açık ve kapalı yüzme havuzu, spor salonu, kafeteryası, alışveriş merkezleri ve çocuklar için yüzme havuzu ve oyun alanları ile sahiplerine bambaşka bir yaşam sunuyor. 24 saat güvenlik hizmeti bulunan bu modern evlerde, her dairede klima alt yapı tesisatı, tüm mutfaklarda ankastre beyaz eşya bulunuyor. Her daire için ise bir adet kapalı otopark veriliyor. Eltes Güneşi sakinleri 2008'in ilk günleri ile beraber 7 ay erken teslim edilen yeni evlerine yerleşiyor.


Eltes Güneşi Evleri'nde, 2.el satılık ve kiralıklar hakkında bilgi almak için RE/MAX ABC'ye 0 532 220 55 34 no'lu telefondan ulaşılabiliyor.