Elysium Elit Koşuyolu projesinden ilk görseller!

Elysium Elit Koşuyolu projesinden ilk görseller! Elysium Elit Koşuyolu projesinden ilk görseller!

Firma: Ofton İnşaat

Proje: Elysium Elit Koşuyolu

Elysium Elit Koşuyolu projesinde ön talep süreci devam ederken görselleri de yayınlandı. 5 Mart tarihinde satışların başlayacağı Elysium Elit Koşuyolu projesi 2 bloktan meydana gelecek.

Anadolu yakasının en merkezi noktalarından biri olan Koşuyolu parkının yanı başında hayata geçirilen Elysium Elit projesi,  Ofton İnşaat  tarafından yükseliyor.  Elysium Elit Koşuyolu  bu bölgenin en merkezi ve güzel arazilerinden birinin üzerinde yer alıyor. Proje 10 dönüm arazi üzerine, dışarıya açık alışveriş merkezi ve 2 bloktan oluşan ayrıcalıklarla donatılmış lüks bir residence projesi lanse ediliyor.


6 bin 500 metrekarelik kapalı alana sahip  Elysium Elit projesinde alışveriş alanları, spor alanları, fitness center, kafeler ve restauranlar yer alacak. 54 konuttan meydana gelecek projede A blokta 3,5+1 ve 4,5+1 daireler bulunacak. Buradaki dairelerin alanları 197 metrekare ile 253 metrekare arasında değişiyor. 15 katlı A bloğun son 2 katında 2 adet dubleks daire yer alacak. Bu dubleks daireler 348 metrekare ve teras ile kat bahçesi yer alacak. 


32 adet ayrıcalıklı daha küçük metrekarelerden oluşan B bloktaki yaşam alanları 1+1 ve 2+1 olarak projelendirildi. Yaşam alanları 66,68 metrekare ile 106,22 metrekare aralığında belirlendi. Şehir merkezinde, toplu konut mantığından uzak, butik yaklaşımlı, her türlü ihtiyacının yanında olduğu bu özel 1+1 ve 2+1 daireler, istenildiği takdirde home office yetkilendirmesi de olacağı için hem iş yeri hem de ev olarak kullanılabilinecek. B blok içerisinde yer alan bahçeli, teraslı 2 adet dublex daire yer alıyor. 182 metrekare ve 187 metrekareden oluşan bu dublex daireler içinde yaşayacak olanlara teras ve kat bahçesi olanağı sunuyor.


Ayrıca projede fitness, sauna, buhar odası, kapalı açık havuz, tenis kortu, basketball sahası, yürüyüş parkurlarının da dahil olduğu tüm sosyal aktivite alanları da mevcut. Teslimlerinin 2016 yılı Ekim ayında gerçekleşmesi planlanan Elysium Elit Koşuyolu'nda satışlar 5 Mart'ta başlayacak. Elysium Elit Konutları metrekare birim fiyatları 4 bin 300 ile 5 bin 300 dolar arasında değişiyor.


Elysium Elit Koşuyolu görselleri!Elysium Elit iletişim

Telefon: 0216 651 48 18

Web: www.ofton.com.tr

Kübra GENÇ/Emlakkulisi.com


projeye sor