Emin Grup, Emin Üstün Holding çatısında bir araya geldi!

Emin Grup, Emin Üstün Holding çatısında bir araya geldi!Türkiye'de 1991 yılında kurulan ve faizsiz konut sistemi, otomotiv, enerji, sigorta, inşaat, tarım ve hayvancılık gibi alanlarda faaliyet gösteren, üretim ve yatırımlar gerçekleştiren Emin Grup, şirketler topluluğu olarak Emin Üstün Holding oldu.


Türkiye'de 1991 yılında kurulan ve faizsiz konut sistemi, otomotiv, enerji, sigorta, inşaat, tarım ve hayvancılık gibi alanlarda faaliyet gösteren, üretim ve yatırımlar gerçekleştiren Emin Grup, şirketler topluluğu olarak Emin Üstün Holding oldu.

Ekonomist Dergisi'nde yer alan habere göre; böylece Eminevim, eminotomotiv, Eminotomotiv 2. El, Emin Sigorta, Emin Enerji, Emin Gayrimenkul Geliştirme, Emin Tarım ve Hayvancılık şirketleri Emin Üstün Holding kapsamında tek çatıda bir araya getirildi. 

Emin Grup, Emin Üstün Holding çatısında bir araya geldi!

Merhum A. Emin Üstün'ün ismi de Emin Üstün Holding ile yaşatılmaya devam edecek. 30 seneyi aşan deneyimiyle hizmetlerine devam edecek olan Emin Üstün Holding, bir şitketler topluluğu olarak kurumsal yapısıyla Türkiye'ye değer katan yatırımlarını hayata geçirmeyi planlıyor.

Tasarruf Finansman Yasası Emin Üstün'ün en büyük hayaliydi!