Türk Ytong 43. Ytong Yetkili Satıcılar Toplantısı’nda bir araya geldi!

Türk Ytong 43. Ytong Yetkili Satıcılar Toplantısı’nda bir araya geldi!

Türk inşaat sektörünün lider kuruluşlarından Türk Ytong, Türkiye’nin dört bir yanında gelen yetkili satıcıları ile Kıbrıs’ta düzenlenen 43. Ytong Yetkili Satıcılar Toplantısı’nda bir araya geldi...


“Birlikte Varız” konsepti ile 10-12 Ocak 2014 tarihlerinde Kıbrıs Merit Park Hotel’de gerçekleştirilen 43. Ytong Yetkili Satıcılar Toplantısı’na Türk Ytong Yetkili Satıcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve tüm satış ekibi katıldı. Açılış konuşmasını Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Özdil Nami’nin yaptığı toplantıda 2013 yılı değerlendirmesinin yanı sıra 2014 yılı için yeni hedefler de ortaya kondu.

 

Açılış konuşmasında, yıllar önce KKTC’ne Ytong’u getiren ilk Türk Ytong Yetkili Satıcısı olan babasından bahseden Bakan Nami, öğrencilik yıllarında edindiği Türk Ytong çalışma disiplinini şu andaki iş hayatında da kullandığını ve kendisini bu ailenin bir parçası olarak gördüğünü dile getirdi. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin dış politikasına da değinen Nami yakın gelecekte Türkiye ile iş birliği içerisinde gerçekleştirilecek projelerin öneminden bahsederek konuşmasını sonlandırdı.

Yeni Hedeflere Yine Birlikte


43. Ytong Yetkili Satıcılar Toplantısı’nda konuşanTürk Ytong Yönetim Kurulu Başkanı Fethi Hinginar tüm ekibe, birlikte var olduklarının mesajını verdi. Genel Müdür Gökhan Erel, Türkiye ekonomisi ve inşaat sektörü açısından 2013 yılının kısa bir değerlendirmesini yaptı. Genel Müdür Yardımcısı Tolga Öztoprak ise Türk Ytong’un 2013 yılındaki satış rekorlarına dikkat çekerek gelecek yılın büyüme stratejileri ve yeni hedefleri ile ilgili bir sunum yaptı. Tüm Ytong ekibi ve Yetkili Satıcılar birlikte 2014 yılı hedefinin altına imza atarak hedefe ulaşmak için "Birlikte Varız"  dediler.

 

Toplantının ikinci bölümünde; Eğitim Danışmanı, Davranış Bilimci, oyuncu ve kişisel gelişim kitapları yazarı Mehmet Auf, Hayatın Ritmi isimli müzikli performansı ile katılımcılara renkli anlar yaşattı. Gösterinin sonunda sürpriz bir şekilde orkestraya dahil olan Genel Müdür Gökhan Erel bas gitarda, Genel Müdür Yardımcısı Tolga Öztoprak klavyede performans göstererek bir aile olmanın mesajını sahneden tüm ekibe vermiş oldular.

Toplantı, başarılı ve kıdemli Yetkili Satıcıların ödüllerinin verildiği gala ile son buldu.