Emitt'te Alanya ilgi odağı oldu!

Emitt'te Alanya ilgi odağı oldu!Emitt'te Alanya ilgi odağı oldu. Alanya Turistik İşletmeciler Derneği’nin 19 yıl aralıksız katılım gösterdiği EMITT’te “10 aileye bir haftalık ücretsiz Alanya tatili” çekilişi büyük ilgi gördü.


İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Fuar Merkezi'nde 19’uncu kez kapılarını açan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) 71 ülke, 4 bin 500'ü aşkın kurum, kuruluş ve beldenin katılımıyla yapıldı. 22-25 Ocak tarihleri arasında düzenlenen EMITT’in son gününde de Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Alanya standında “10 aileye bir haftalık ücretsiz Alanya tatili” çekilişi başvuruları alındı. Yerli ve yabancı misafirlerin dört gün boyunca büyük ilgi gösterdiği çekiliş için 2 bine yakın kayıt yapıldı. Önümüzdeki günlerde Alanya’da yapılacak olan çekilişte, kazanan ailelere telefon ile bilgilendirme yapılacak.

“ÖZEL TASARIMA BÜYÜK İLGİ”

Öte yandan özel yapım ALTİD Alanya standının cam zemini ve altında bulunan kum, deniz yıldızı ve deniz kabukları görselleri de misafirler ve mimarlar tarafından büyük beğeni aldı.