Emlak dünyası Avrasya Emlak Fuarı'nda buluşacak

Emlak dünyası Avrasya Emlak Fuarı'nda buluşacak Emlak dünyası Avrasya Emlak Fuarı'nda buluşacak

İstanbul CNR Expo Fuarı'nda düzenlenecek Avrasya Emlak ve Yatırım Fuarı'na yabancı yatırımcıyı da çekti. CNR Avrasya Emlak ve Yatırım Fuarı 16-20 şžubat 2011 tarihleri arasında CNR Expo'da gerçekleşecek  Türkiye'nin Küresel Emlak Raporu'nda Avrupa'nın en cazip emlak piyasasına sahip ülkesi olarak gösterilmesi Türk emlak piyasasına olan ilgiyi artırdı. Bu ilgi şžubat ayında İstanbul CNR Expo Fuarı'nda düzenlenecek Avrasya Emlak ve Yatırım Fuarı'na yabancı yatırımcıyı da çekti. CNR Avrasya Emlak ve Yatırım Fuarı 16-20 şžubat 2011 tarihleri arasında CNR Expo'da gerçekleşecek.

Son yıllarda çevre ülkelerin de yakın takibinde olan Türk emlak sektörü, CNR Holding Kuruluşu Pozitif Fuarcılık tarafından  TOKİ  ve Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.şž. işbirliğinde 16-20 şžubat 2011 tarihleri arasında düzenlenecek CNR Avrasya Emlak ve Yatırım Fuarı'nda bir araya geliyor. Yılın ilk çeyreğinde sektörün yeni projelerinin vitrine ilk kez CNR'da çıkacağını belirten CNR Holding Fuarcılık Grup Başkanı Ali Bulut, fuarda A+ ve B+ grubu tüketici grubunun yanı sıra her gelir grubuna uygun projelerin yer alacağını söyledi.

Bulut, dünya emlak piyasasındaki etkinliğini her geçen gün artıran Türkiye'nin yabancı emlak devlerinin ilgisini çektiğini söyledi. Küresel Emlak Raporu'nun Türkiye hakkındaki olumlu söyleminin yatırımcıları Türkiye'ye çekmede rol oynamaya başladığını, bu iginin fuara katılıma da yansıdığını söyledi.
Gazeteport