Emlak Konut Antalya Muratpaşa 2. oturum ihalesi 25 Temmuz'da!

Emlak Konut Antalya Muratpaşa 2. oturum ihalesi 25 Temmuz'da!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Antalya Muratpaşa Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 2. oturum ihalesi 25 Temmuz'da yapılacak.


Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Antalya Muratpaşa Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 1. oturumu 18 Temmuz'da gerçekleştirildi.


İhaleye 1. oturumda en yüksek teklif 610 milyon TL'lik bedelle Kabataş Gayrimenkul ve Rönesans Ortaklığı'ndan geldi.


Emlak Konut Antalya Muratpaşa 2. oturum ihalesi 25 Temmuz'da saat: 14:30' da gerçekleşecek. Emlak Konut Muratpaşa arsasına yapılacak proje için ticaret ve turizm alanı olarak belirlendi.  


Muratpaşa Bahçelievler 12581 ada 6 parsel numaralı arsanın emsal değeri 1.50. Yapılacak projede kat yüksekliği en fazla 12 olabilecek.


Emlak Konut Antalya Muratpaşa 2. oturum ihalesi 25 Temmuz


Arsa Plan Notları: 


Ticaret + turizm alanında;  iş merkezleri, ofis, büro, alışveriş merkezi, çok katlı mağaza, çarşı, sinema, tiyatro, müze, kütüphane, sergi salonu gibi ticari, kültürel ve sosyal tesisler, otel, motel, tatil köyü, apart otel gibi konaklama tesisleri, restoran, lokanta, düğün salonu gibi eğlenceye yönelik birimler, yönetim binaları, banka ve finans kurumları yer alabilir.Emlak Konut Muratpaşa arsasının emsale esas inşaat alanı 60 bin metrekare, arsa alanı ise 40 bin metrekare. Öznur YASLI / Emlakkulisi.com