Emlak Konut Antalya Muratpaşa ihalesini Mesa Mesken kazandı!

Emlak Konut Antalya Muratpaşa ihalesini Mesa Mesken kazandı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Antalya Muratpaşa Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 2. oturumu bugün gerçekleşti. Emlak Konut Antalya Muratpaşa ihalesini Mesa Mesken kazandı.


Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Antalya Muratpaşa Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 2. oturumu yapıldı ve kazanan belli oldu. 


En yüksek teklif Mesa Mesken'den

Emlak Konut Antalya Muratpaşa arsasına en yüksek teklifi Mesa Mesken Sanayii A.Ş verdi. Firma arsa satışı karşılığı şirket payı toplam geliri olarak 302 milyon 100 bin TL, arsa satışı karşılığı satış toplam geliri olarak 1 milyar 60 milyon TL teklif verdi. 


İhalede en yüksek ikinci teklifi ise Eltes İnşaat Tesisat San. Tic. A.Ş 225 milyon 750 bin TL olarak verdi. 


Yeni Proje geliyor

Emsale esas inşaat alanı 60 bin metrekare, arsa alanı ise 40 bin metrekare olarak belirlenen Emlak Konut Muratpaşa arsasında ticaret ve turizm alanı inşa edilecek. Muratpaşa Bahçelievler 12581 ada 6 parsel numaralı arsanın emsal değeri 1.50. Yapılacak projede kat yüksekliği en fazla 12 olabilecek. 


Emlak Konut Antalya Muratpaşa ihalesini Mesa Mesken kazandı!


Plan notlarıyla ilgili bilgiler;

Ticaret + turizm alanında;  iş merkezleri, ofis, büro, alışveriş merkezi, çok katlı mağaza, çarşı, sinema, tiyatro, müze, kütüphane, sergi salonu gibi ticari, kültürel ve sosyal tesisler, otel, motel, tatil köyü, apart otel gibi konaklama tesisleri, restoran, lokanta, düğün salonu gibi eğlenceye yönelik birimler, yönetim binaları, banka ve finans kurumları yer alabilir.İhale sonucu için tıklayın


Öznur YASLI / Emlakkulisi.com