07 / 08 / 2022

Emlak Konut Avcılar Ispartakule 6. Etap ihalesi 2 Haziran'da!

Emlak Konut Avcılar Ispartakule 6. Etap ihalesi 2 Haziran'da!

Emlak Konut GYO İstanbul Avcılar Ispartakule 6. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşım İşi ihalesi 2 Haziran Perşembe günü gerçekleşecek. Emlak Konut Ispartakule 6. Etap arsası Unıkonut, Stüdyo 24 ve Ispartakule Evleri'ne komşu.Emlak Konut GYO İstanbul Avcılar Ispartakule 6. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşım İşi ihalesi  2 Haziran Perşembe günü gerçekleşecek.  


Avcılar Ispartakule 6. Etap arsasın toplam parsel alanı 44 bin 825,21, emsale esas inşaat alanı ise 67 bin 951,07 metrekare olarak açıklandı. Arsa Unıkonut, Stüdyo 24 ve Ispartakule Evleri'ne komşu konumda. 


Emlak Konut İstanbul Avcılar Ispartakule 6. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşım İşi İhale ve Sözleşme Yönetmeliği kapsamında "Açık İhale Usulü" ile "Kapalı Zarf Teklif Alma (1. oturum) ve Pazarlık - Açık Artırma (2. oturum)" olarak iki oturum halinde iki ayrı günde yapılacak.  İhalenin ikinci oturum tarihi henüz netleşmedi. Emlak Konut Avcılar Ispartakule 6. Etap ihalesi 2 Haziran da!

Arsa bilgisi:

1-) 623 ada, 1 parsel no alanında ticaret alanı bulunuyor. Parsel alanı 20 bin 314,51, Emsal değeri 2,0, Emsale Esas İnşaat alanı 40 bin 629,02 metrekare. Bina yüksekliği serbest. 


2-) 670 ada, 1 parsel no alanında, konut dışı kentsel çalışma alanı bulunuyor. Parsel alanı, 18 bin 214,70, Emsal değeri 1,50, Emsale Esas İnşaar alanı 27 bin 322,05 metrekare. Bina yüksekliği Avan proje. 


3-) 678 ada, 1 parsel no alanında dini tesis alanı bulunuyor. Parsel alanı 5 bin 246 metrekare.


4-) Projede park alanı bulunuyor. Parsel alanı bin 50 metrekare. 


Avcılar Ispartakule 6. Etap arazisinin plan notları


1-) Planda ticaret olarak gösterilecek alanlarda; büro, iş hanı, gazino, lokanta, çarşı, çok katlı mağaza, banka, otel, sinema, tiyatro salonu, apart daire, ofis, sosyakültürel tesis, yönetim ile ilgili tesisler, özel eğitim tesisleri, özel sağlık tesisleri gibi kullanımlar yer alabilir. 


2-) Konut dışı kentsel çalışma alanlarında; içerisinde motel, lokanta ve alışveriş üniteleri de bulunabilen resmi ve sosyal tesisler dumansız, kokusuz atık ve atık bırakmayan ve çevre sağlığı yönünde tehlike yaratmayan imalathaneler ile patlayıcı, parlayıcı ve yanıcı maddeler içermeyen depolar yapılabilir.


3-) Yapı Emsali (Maksimum İnşaat Alanı) net imar parseli üzerinden hesaplanacaktır. Hmaks-Serbest olarak belirlenen imar adalarında zemin üzerinde kat sayısı 40'ı geçemez. İhale İlanı için tıklayın


Öznur YASLI / Emlakkulisi.com