Emlak Konut Maltepe Küçükyalı arsa ihalesi 26 Mayıs'ta!

Emlak Konut Maltepe Küçükyalı arsa ihalesi 26 Mayıs'ta!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul Maltepe Küçükyalı Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 1. oturumu 26 Mayıs 2016 Perşembe günü gerçekleştirilecek.


Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı  İstanbul Maltepe Küçükyalı Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 1. oturumu 26 Mayıs 2016 Perşembe günü saat 14:30'da gerçekleştirilecek. 


İkinci oturum tarihinin belli olmadığı Emlak Konut Maltepe Küçükyalı Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşım İşi İhale ve Sözleşme Yönetmeliği kapsamında "Açık İhale Usulü" ile "Kapalı Zarf Teklif Alma (1. oturum) ve Pazarlık - Açık Artırma (2. oturum)" olarak iki oturum halinde iki ayrı günde yapılacak.


Emlak Konut Maltepe Küçükyalı arsasına iş merkezi, AVM, yönetim merkezi, otel, motel, rezidans, konaklama tesisleri, sinema, tiyatro, müze, kültürel tesis alanları, ticaret, ofis, büro, lokanta, gazino, çarşı, çok katlı mağazalar, banka, finans kurumları, özel eğitim alanları, özel sağlık tesisi alanları, özel spor alanları, kat otoparkları yapılabilir ve bu işlevler bir arada kullanılabilir. 


Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından açıklama şöyle;

Şirketimizin ''İstanbul Maltepe Küçükyalı Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" ihalesinin 1. Oturumu 26.05.2016 Perşembe günü saat 14:30'da yapılacaktır.


İhaleye ilişkin Şirketimiz internet sitesinde ve gazetelerde yayınlanacak ilan metni ektedir.İhale İlanı için tıklayınEmlak Konut Maltepe Küçükyalı arsa ihalesi 26 MayısÖznur YASLI / Emlakkulisi.com