Emrağ İnşaat'tan Zekeriyaköy Emrağ Evleri'nde 350 bin Euro'ya!

Emrağ İnşaat'tan Zekeriyaköy Emrağ Evleri'nde 350 bin Euro'ya!4 blokta 16 konuttan meydana gelen Zekeriyaköy Emrağ Evleri projesinde oturum başladı. Projede tüm konutların fiyatı 350 bin Euro olarak belirlendi


 

Bu ay içinde konut teslimlerinin gerçekleştiği Zekeriyaköy Emrağ Evleri projesi trafikten, gürültüden, kalabalıktan uzak, ama merkeze yakın bir konumda yükseliyor.

Toplam 16 konutluk butik bir  proje olan Emrağ Zekeiryaköy Villaları, bölgede ilk bahçe katı bulunan proje olma özelliği taşıyor.  Emrağ Zekeriyaköy Evleri'nin arsa alanı 4 bin 750 metrekare olarak belirlendi.

Emrağ İnşaat tarafından yapılan Zekeriyaköy Evleri projesindeki dairelerin  8'i bahçe katı, 8'i ise çatı dubleksi. Bahçe katları 145 metrekare, çatı dubleksleri ise 165 metrekare olarak yapıldı. Tapu teslimleri hemen yapılan projede konutların fiyatları 350 bin Euro'da sabitlendi. Projeden ev almak için peşin ödeme ya da banka kredisi kullanmak gerekiyor. Evlerde yaşam başladı.
Bahçe katı dairelerde kış bahçesi bulunan Zekeriyaköy Emrağ Evleri2nde açık yüzme havuzu, açık otopark ve geniş yeşil alanlar bulunuyor.
0212 202 50 30    
http://www.emrag.com