Erbatu İnşaat Taahhüt İzolasyon Gıda Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Erbatu İnşaat Taahhüt İzolasyon Gıda Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu! Erbatu İnşaat Taahhüt İzolasyon Gıda Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Erbatu İnşaat Taahhüt İzolasyon Gıda Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi ErenŞeref Bozkaya tarafından 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.
Erbatu İnşaat Taahhüt İzolasyon Gıda Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün ErenŞeref Bozkaya tarafından kuruldu. 


Erbatu İnşaat Taahhüt İzolasyon Gıda Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi iş konusu; a-İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özelinşaatlar yapmak. b-Resmi ve özel kamu kurum ve kuruluşların inşaat işleri, tüneller, limanlar, fabrikalar, yollar, köprüler, bentler, barajlar, lojmanlar,idare binaları gibi yapılar, resmi kurum ve hizmet binaları, beton, asfalt, karayolu, liman binaları, iş hanları, ticari yapılar, atölyeler, imalathaneler ile her türlü toplu konut, kooperatif meskenleri, kara ve demir yolları, hava meydanları, istasyonlar, otogarlar, otoparklar, garajlar, çarşı mağaza, pazar işyeri, otel, motel, villa, pansiyon, hastane, cami, dispanser, sağlık merkezleri, ilk yardım tesisleri ve benzeri devlet yapıları gibi bayındırlık tesisleri, tatil köyleri, okul inşaatı, eğitim merkezleri öğrenci yurtları, gölet ve iskele, turistik konaklama, uçuş pistleri, sportif ve tamamlayıcı tesisler ve petrol, doğalgaz boru hatları, kanal içme suyu, su kanalları, drenaj tesisleri, sulama ve kanalizasyon işlerinin inşasını yapmak, taahhütlerde bulunmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.Erbatu İnşaat Taahhüt İzolasyon Gıda Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Adres; Küçükbakkalköy Mahallesi Dudullu Cad.No:23-25d/47 Ataşehir