Ercan Uyan yeni şirket kurdu!

Ercan Uyan yeni şirket kurdu!

Makro İnşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Uyan, Yönetim Kurulu Üyesi Murat Çamur ve Yönetim Kurulu Üyesi Acun Uyar bugün yeni bir şirket kurdu.


Makro İnşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Uyan, Yönetim Kurulu Üyesi Murat Çamur ve Yönetim Kurulu Üyesi Acun Uyar bugün yeni bir şirket kurdu. Decovita Pazarlama Dış Ticaret Anonim Şirketi  Küçükçekmece'de 50 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu. 

İnşaat sektörünün genç ve üniversite mezunu patronlarından olan Ercan Uyan, Makro İnşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanı. Üniversiteden ve aynı zamanda öğrenci evinden arkadaşı Murat Çamur ile birlikte Makro İnşaatı kuruncaya kadar sektörün lider firmalarında üst düzey proje yöneticiliği yaptılar.

Decovita Pazarlama Dış Ticaret Anonim Şirketi konusu: 

1-Seramik ve Porselen Mamuller: Karo, mozaik, çini, vitrifiye, avizeler, banyo ve mutfak armatürleri ve çeşitli aksesuarlar olmak üzere her türlü kaplama, döşeme, izolasyon ve dekorasyon amaçlı inşaat yapı malzemeleri imalatı ile yurt içi ve yurt dışı satışı ve pazarlamasını yapmak. 
2. Seramik toptan ve perakende alım satımı,ithalatı ve ihracatını yapmak. 
3.Çimento, demir, çelik, bakır, alüminyum ve Pvc mamulleri, tuğla ve kiremit mamuller, kum, mıcır, mermer ve döşeme malzemeleri, izolasyon ve dekorasyon malzemeleri, banyo ve mutfak aksesuarları, ahşap ürün ve aksesuarları, kalıp ve iskele malzemeleri, sıhhi tesisat malzemeleri, elektrik tesisat malzemeleri, nalburiye inşaat yapı malzemelerinin toptan ve perakende alım, satım, ithalat ve ihracatını yapmak.
4.Her türlü Seramik taahhüt işleri; yapmak Bunları Yapı marketlere iç ve dış piyasalara pazarlamak. 
5. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleye çıkarılacak her türlü küçük ve büyük yapıların her türlü seramik işlerini anahtar teslimi taahhüt etmek. 
6. Türkiye Cumhuriyeti devleti başkanlarının ve bakanlığa bağlı resmi kuruluşların, kamu iktisadi teşebbüsleri, iktisadi devlet teşekkülleri, kamu İktisadi kuruluşları, kamu bütçeli daireler, mahalli idareler, belediyeler, yapı kooperatifleri, özel sektör kuruluşları tarafından yurt içinde ve yurt dışında ihaleye çıkarılan inşaat, elektrik, tesisat, yol, su, kanalizasyon, doğal gaz, altyapı, üst yapı, dekorasyon, restorasyon ve seramik işlerinin yeniden veya onarımı ihalelerine katılmak, teklif vermek, ihale şirkette kalırsa ihale sözleşmesi gereği iş yapmak ve teslim etmek. 
7. Prefabrike inşaat ve meskenler yapmak, yaptırmak ve bunları satmak, kiraya vermek. 
8. Her türlü havuz inşaatı ve arıtma işlemleri yapmak. 
9. Her türlü dekorasyon işleri, tamirat ve boya işleri yapmak. 
10. Her türlü mimarlık hizmetleri vermek, şehir ve imar planları hazırlamak, uygulamalarını yapmak. 
11. Her türlü mühendislik hizmetleri vermek, proje ve uygulamalarını yapmak. 
12. Dekorasyonla ilgili spor salonlarının saha çizimi, boya, parke ve cam cila, duvar kağıdı, halıfleks, asma tavan-kartonpiyer, fayans-kalebodur, su ve elektrik tesisatı, çatı tadilat işleri yapmak. 
13. Her türlü bina, büro, tesis ve yapılar ile peyzaj mimarisi ve çevre düzenlemesi alanında mimarlık, mühendislik, teknik müşavirlik hizmetleri olarak plan, proje, teknik hesaplar, danışmanlık, etüd, araştırma, tasarım, fizibiliteler yapmak, bununla ilgili hizmet grupları oluşturmak ve işletmek. 
14. Islah-imar planlarını yapımı ve uygulama işlemlerinin yapımını üstlenmek. 
15. Yurt içinde ve yurt dışında öğrenim gören öğrencilere ilgili yönetmelikler çerçevesinde Yurt yatırımı yapılması ve işletilmesi, kiralanması, kiraya verilmesi, Yurt binalarının yapımı ve bu amaçla ilgili olarak ihalelere katılmak. 
16. Yurt yatırımı amacıyla taşınmazlar almak, satmak, yapmak, yaptırmak, trampa yapmak, kiralamak, kiraya vermek, binaların yurt binası, kreş ve benzeri hizmet ve sosyal amaçlara tahsis etmek.
17. Konusuyla ilgili her türlü dengeleme, hesaplama, yazım ve çizim işlerini yapmak. 
18. Türkiye`nin çeşitli yerlerinde otel, motel, mokamp, tatil köyü, konaklama tesisleri, açık ve kapalı yat limanı, restaurant, kafeterya, lokanta, pastane, tiyatro, konser ve sinema salonları ve diğer eğlence tesisleri satın almak, kiralamak veya kiraya vermek bunları işletmek.Her türlü tesis, eğlence ve sosyal kültürel amaçlı yerler, iş hanları ve otoparkların (kapalı ve sokak, yol otoparkları) işletmeciliğini yapmak. 
19. Yurt içinde ve yurt dışında turizm endüstrisine ilişkin her çeşit yerleşim, gezi, eğlence, spor, dinlenme, konaklama amaçlı tesis işletmeler, yerleşim alanları, huzur evleri, gezi, eğlence, spor, plaj, lokanta üniteleri, konaklama yerleri, oteller, moteller, tatil köyleri, turistik pansiyonlar, kampingler,bungalovlar ve benzeri tesisler ile bu tesislerin ek üniteleri veya bağımsız üniteler olarak araba galerileri, yat liman işletmeciliği ve yat limanları kiralama merkezleri, akaryakıt ve servis istasyonları, alışveriş marketleri kurmak inşaa etmek, satın almak, kiralamak kaydıyla işletmeciliğini yapmak, kurulu tesislere ortak olmak veya ortak almak, kiraya vermek, satmak.Her türlü turizm, gezi eğlence, eğitim organizasyonları yapmak, yurt içi ve yurt dışı turlar düzenlemek, her çeşit iç ve dış kaynaklı deniz kara ve hava ulaşım araçlarının işletmeciliğini acenteliğini mümessilliğini yapmak. 
20. Turizm bakanlığından turizm belgeleri almak, turistik tesisler kurmak, satın almak, kiraya vermek, kiralamak, satmak, işletmek hizmetlerini yapmak. 
21. Yurt dışından veya yurt dışına deniz ve hava ulaştırma amaçları ile münferit veya grup gezi eğlence spor ve benzeri organizasyonları yapmak veya başka acenteler tarafından yapılan bu organizasyonların biletlerini satmak, sattırmak. 
22. Şirket işleri için gerekli taşıtları gemileri dahil iktisap etmek devretmek ve bunlar üzerinde aynı ve şahsi tasarruflarda bulunmak. 
23. Şirket faaliyet konularına giren işler yapan yerli ve yabancı, hakiki ve hükmi şahıslara şirket teşkili ...ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Decovita Pazarlama Dış Ticaret Anonim Şirketi adres: Atakent Mah. 4.Cad. Makro İş Mr N.28/1 KÜÇÜKÇEKMECE 

Decovita Pazarlama Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!